کوجیما : دوست ندارم لقب ” خالق Metal Gear ” را داشته باشم !

اخبار بازی ۱۰ آذر ۱۳۹۱ - ۰۲:۱۰

بر اساس گفته های مغز متفکر دنیای گیم آقای Hideo Kojima بازی Metal Gear Solid: Ground Zeroes ” فهم جدیدی را در IP ” بوجود می آورد.

طبق سخنان Kojima به EGM : او به طور خاص از استفاده ی کلمه ی Ground Zeroes پرهیز میکرد و بیشتر نام ” Metal Gear بعدی ” را به زبان می آورد و از نظر Kojima این بازی میتواند فهم جدیدی از IP را بوجود آورد.

Kojima در حال حاضر بر روی Metal Gear جدید کار میکند و جالب اینجاست که او نمیخواهد لقب” موسس خانواده ی Metal Gear ” را با خود یدک بکشد.

Kojima اضافه می کند : هر از گاهی اشتباهاتی از من رخ میدهد.من طرفدار ساخت بازی های ابتکاری هستم اما هر دفعه که به فکر IP جدیدی می افتم در نهایت به Metal Gear بعدی ختم میشود ! برای موتور بازی سازی Fox Engine مبلغ و زمان زیادی استفاده شد تا بتوانیم یک عنوان جدید را بوجود بیاوریم.اما از همین موتور برای ساخت Metal Gear بعدی استفاده کردیم.

بنده هنوز بسیاری از توانایی و شایستگی هایم را به جهان بازی نشان نداده ام.دوست ندارم در آینده از عناوین جدیدی که می سازم با نام ” ساخته شده توسط موئسس Metal Gear ” یاد شود و تمایل دارم بگویند ” ساخته شده توسط Hideo Kojima ” . کارهای زیادی وجود دارند که من می توانم بزودی انجام بدهم.

تاریخ انتشار دقیقی از Metal Gear Solid: Ground Zeroes وجود ندارد اما شایعه شده که در تابستان 2013 منتشر میشود.

باتشکر

 

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید