گیفت کارت
گیفت کارت

نسخه‌ی بهبود یافته‌ی سیستم Gore به‌زودی به Quake Champions راه می‌یابد

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۰

حساب رسمی توییتر Quake Champions از انتشار نسخه‌ی جدید و بهبود یافته‌ی سیستم Gore خبر داده است.

طرفداران Quake Champions بسیار مشتاق برنامه‌ها و محتویات آینده‌ی آن هستند. با وارد شدن این عنوان به صحنه‌ی eSports، انتشار به‌روزرسان گسترده‌ای در اواخر ماه گذشته و برگزاری تورنمنت DreamHack در ماه جاری و همچنین رویداد QuakeCon 2018 در تابستان امسال، شکی نیست که اتفاقات هیجان‌انگیزی در راه این بازی است که نسخه‌ی جدید و بهبود یافته‌ی سیستم Gore هم می‌تواند یکی از آن‌ها باشد.

حساب رسمی توییتر Quake Champions با انتشار ویدئویی کوتاه، اعلام کرده است که سیستم جدید Gore به‌زودی راهی بازی می‌شود. در این ویدئو شاهد تکه تکه شدن قهرمان‌های مختلف (Champions) در اثر برخورد با موشک که هستیم که نوید سیستمی جذاب و جالبی را می‌دهد. با این حال، همان‌طور که مشاهده می‌کنید تاریخ انتشار دقیق این سیستم مشخص نیست و فعلاً باید منتظر بمانیم.

Quake Champions هم‌اکنون به‌صورت یک بازی دسترسی زودهنگام برروی استیم و Bethesda.net قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • الادار گفت:

  این از اون بازیاست که شاهکار میشه. ولی خیلی بی سر و صداست.نسخه های قبلی همگی عالی بودن.کلا بتسدا همه بازیاش درجه یک هستن.

  0
  0
 • morfin گفت:

  یک نظر که حتی اونقدر هم جالب نیست وقتی اسم کویک رو می شنوید نا خوداگاه می رید سمت واژه ی کوییک این یکی از اون بازی هاست که هر کسی نمی تونه بازی کنه کسایی که اسم cyper یا av3k یا rapha به گوششون خورده می دونن چی می گم اگه دوم پدر سبک اول شخص بود می شه گفت quake مادرش بوده البته من این گیم رو به کسی که این سبک رو نشناسه اصلا پیشنهاد نمی کنم فکر کنید باید دو برابر سرعت unreal tour رو داشته باشید با پنج برابر اسکیل تاپ ترین پلیر overwatch و ایم هکر های سی اس گو رو

  0
  0