تصاویری از کتاب The Legend of Zelda Encyclopedia منتشر شد

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰

تنها کمی بیشتر از یک ماه تا انتشار این کتاب به زبان انگلیسی باقی مانده است. حال وب‌سایت آی‌جی‌ان (IGN)، تصاویر جدیدی را از این نسخه‌ به اشتراک گذاشته است.

شرکت نینتندو برای انتشار سه کتاب با محوریت مجموعه The Legend of Zelda، با یکی از ناشرین معروف، یعنی شرکت دارک هورس (Dark Horse) همکاری کرده است. این سه‌‌گانه شامل کتاب‌های Hyrule Historia ،Art & Artifacts و The Legend of Zelda Encyclopedia بوده که با نام Goddess Collection شناخته می‌شود.

کتاب Hyrule Historia، اطلاعات بخش داستانی و خط زمانی این سری را نشان می‌دهد. از طرفی کتاب Art & Artifacts، نقاشی‌ها و طراحی‌های بازی را در بر دارد.

کتاب آخر دارای ۳۲۰ صفحه مملوء از اطلاعات مختلف است که شامل آیتم‌ها، معجون‌ها، روابط بین شخصیت‌ها، زبان‌‌ها و مواردی دیگر می‌شود. همچنین علاوه بر موارد مذکور، نسخه‌ای ویژه از مصاحبه‌ی آقای ایجی آئونوما (Eiji Aonuma)، تهیه کننده این سری نیز در کتاب وجود دارد.

آخرین کتاب این مجموعه در تاریخ ۲۹ خرداد (۱۹ ژوئن) در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت. البته دارک هورس علاوه بر نسخه‌ معمولی، یک نسخه دیلاکس (Deluxe Edition) نیز معرفی کرده که مانند کارتریج نسخه‌ اصلی بازی، به رنگ طلایی طراحی شده و در کاوری مشکی رنگ با لوگوی نینتندو قرار گرفته است.

شما می‌توانید تصاویر منتشر شده را در پایین مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید