اولین تریلر گیم‌پلی نسخه پلی‌استیشن ۴ عنوان Conan Exiles منتشر شد

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۳

عنوان Conan Exiles از حالت دسترسی زود هنگام خارج شده و نسخه‌ی کامل آن طی روز‌های آینده در دسترس خواهد بود. حال به تازگی استودیوی فانکام، تریلر جدیدی از این عنوان منتشر کرده است که در این تریلر، برای نخستین بار نگاهی خواهیم داشت به گیم‌پلی نسخه پلی‌استیشن ۴ عنوان Conan Exiles.

همان‌طور که می دانید کاربران پلی‌استیشن ۴ به دلیل نبود خدماتی به مانند دسترسی زود هنگام، قادر به تجربه عنوان Conan Exiles نبوده‌اند و حال این عنوان پس از چهارده ماه از حالت دسترسی زود هنگام خارج شده و به زودی نسخه‌ی کامل آن برای کنسول‌ پلی‌استیشن ۴ نیز منتشر می‌شود. تا به امروز هیچ اطلاعاتی از گیم‌پلی نسخه پلی‌استیشن ۴ عنوان Conan Exiles در دسترس نبود اما به تازگی استودیوی فانکام تریلر جدیدی از این عنوان منتشر کرده است که در این تریلر، آقایان جوئل بایلوس (Joel Bylos)، کارگردان و ینس اریک والر (Jens Erik Vaaler )، مدیر انجمن بازی، گیم‌پلی نسخه پلی‌استیشن ۴ آن را به نمایش می‌گذارند.

جالب است بر خلاف همیشه که معمولا سازندگان عادت دارند تا برای نمایش کیفیت نهایی یک عنوان، بازی مورد نظر را بر‌روی کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو اجرا کنند اما این‌بار تریلر گیم‌پلی عنوان Conan Exiles بر‌روی کنسول پلی‌استیشن ۴ اسلیم اجرا شده است. به طور کلی در این تریلر، بخش‌های مختلفی از گیم‌پلی به مانند انفجار، مبارزات، باس‌های بازی و بسیاری از موارد دیگر را شاهد هستیم و این‌طور به نظر می‌رسد که بازی بر‌روی کنسول پلی استیشن ۴ اسلیم نیز از کیفیت خوبی برخوردار است. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

نسخه‌ی کامل عنوان Conan Exiles در تاریخ سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ( ۸ مه ۲۰۱۸) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید