آنچه که باید از بازی Destiny بدانید !

پس از افشای جزئیاتی از عنوان بعدی استودیو Bungie در شبکه های اجتماعی ، این استودیو امروز لب به سخن باز کرد و صحت اطلاعات را تایید نمود.

اطلاعات شامل بخشی از روایت داستان و همچنین چند آرت جدید است.Bungie  در این رابطه با بازی Destiny می گوید : اطلاعاتی که در سایت IGN منتشر شد کاملا درست است و ما قصد داشتیم بزودی این اطلاعات و جزئیات را منتشر کنیم اما به خاطر نداشتن آمادگی کافی مداوم تاخیر می خورد و باید بگوییم که ما حتی کارمان رو شروع نکرده ایم ! در اطلاعات بدست آمده نامه سفینه ی بزرگی که همانند ” ماه دوم ” بیان میشود ، ” مسافر ” است.

” داستان ما در 700 سال دیگر در شهری به نام Last City شروع میشود جایی که آدمیزاد عصر طلایی در آن بوجود آورده است.سایه ی سفینه ی فضایی مانند ‘ دومین ماه ‘ بر روی زمین افتاده و تاریکی زمین را فرار گرفته است.هیچ کسی نمیداند این سفینه ی بزرگ از چه جایی آمده است اما محافظ ما می باشد .در این تاریکی و سکوت ، هیولاهایی عجیب و غریب به سمت زمین حمله ور میشوند و ایام خونینی را به راه می اندازند.ما ”شوالیه های ” جوانی هستیم که وظیفه ی دفاع از باقی مانده انسانیت ، کشف منبع این هیولا و در نهایت فائق آمدن بر آنها را داریم.

Bungie همچنین اعلام کرد که قصد همکاری با استودیو Activision را دارد و همچنین تصویر رسمی از بازی منتشر کرده در آخر می توانید مشاهده کنید.این بازی برای کنسول های PS3 و Xbox 360 قرار است طراحی شود.

از صحبت های Bungie می توان دریافت که بازی فوق تخیلی با سبکی اکشن و ماجراجویی در راه است.آیا Star Wars جدیدی در راه است ؟

 

نظرات خود را برای ما بنویسید.

باتشکر

 

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید