کپکام برای اکثر پلتفرم‌ها در E3 2018 برنامه دارد

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۴

به نظر می‌رسد شرکت کپکام در E3 امسال برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و همینطور نینتندو سوییچ بازی‌های انحصاری جدیدی معرفی خواهد کرد. نکته جالب این است که در این بین نامی از پلتفرم پلی‌استیشن ۴ برای ساخت بازی انحصاری آورده نشده است.

وبسایت E3 لیست بازی‌هایی که شرکت‌های حاضر در این رویداد آماده کرده و به نمایش خواهند گذاشت را اعلام کرده است. طبق چیزی که این وبسایت نشان می‌دهد کپکام امسال برنامه‌های جذابی برای همه پلتفرم‌ها به جز پلی‌استیشن ۴ دارد. طبق این لیست در که وبسایت E3 برای شرکت کپکام آورده شده است، آن‌ها یک بازی اکشن ماجراجویی برای ایکس‌باکس وان، یکی برای رایانه‌های شخصی و یکی هم برای نینتندو آماده کرده‌اند تا به نمایش در بیاورند. نکته قابل توجه این است که در این لیست هیچ اسمی از پلتفرم پلی‌استیشن ۴ دیده نمی‌شود.

اما قبل از این که زیاد هیجان زده شوید باید توضیحاتی در خصوص این لیست ارائه کنم و با هم احتمالات را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم تا بفهمیم ممکن است این بازی‌ها چه چیزهایی باشند. عنوان اکشن ماجراجویی که برای رایانه‌های شخصی اعلام شده، ممکن است پورت رایانه‌ شخصی عنوان Monster Hunter World باشد. عنوانی که برای نینتندو سوییچ اعلام شده است هم می‌تواند پورت سوییچ بازی Okami باشد. اما برای عنوانی که برای ایکس‌باکس وان اعلام شده هنوز نمی‌توان چیز خاصی بیان کرد. شاید نسخه جدیدی از Dead Rising در راه کنسول نسل هشتمی مایکروسافت باشد و یا حتی چیز دیگری در نظر گرفته شده باشد. با این حال نسخه جدید Dead Rising از هر چیز دیگری محتمل‌تر به نظر می‌رسد اما فراموش نکنید که این‌ها همه احتمال هستند و هیچ‌کدام به طور دقیق نمی‌توانند ادعایی مطرح کنند.

نکته قابل توجه این است که در لیستی که وبسایت E3 آورده، هیچ چیزی وجود ندارد که با عنوان Devil May Cry V مطابقت داشته باشد. پیش از این شایعه شده بود که این عنوان در E3 امسال معرفی خواهد شد که این شایعات بحث‌های بسیار داغی را هم به وجود آورده بود که باعث بالا رفتن هیجان و شور و شوق طرفداران این سری شده بود. پس با این حساب نمی‌توان انتظار معرفی آن را در E3 امسال داشت؛ اگر هم چنین چیزی عملی شود، به صورت انحصاری برای یکی از پلتفرم های ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و یا نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد که زیاد منطقی به نظر نمی‌رسد. به هر حال باید تا زمان شروع این مراسم صبر کنیم و ببینیم آیا کپکام واقعا هنوز هم برنامه‌ای برای معرفی نسخه جدید این سری ندارد. کار دیگری که کپکام می‌تواند در این زمینه انجام دهد این است که حداقل زمان دیگری برای معرفی آن اعلام کند تا انتظار چندین و چند ساله هواداران این سری سرانجام به سر برسد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید