از بازی جدید استودیوی Remedy در رویداد E3 2018 رونمایی خواهد شد

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰

سال ۲۰۱۶ میلادی بود که رمدی اینترتینمنت، استودیویی که وظیفه ساخت و توسعه بازی‌هایی نظیر Alan Wake و Quantum Break را در کارنامه خود دارد، رسماً اعلام کرد که بر روی پروزه جدیدی کار می‌کند که با اسم رمز پروژه‌ی P7 شناخته می‌شود. گرچه از آن زمان تا به حال، جزئیات و اطلاعات خاصی از این بازی منتشر نشده، اما به نظر می‌رسد که نهایتاً این پروژه در رویداد E3 2018 به صورت رسمی معرفی و رونمایی گردد.

بر اساس گزارش‌ها، شرکت ۵۰۵ گیمز، ناشر بازی جدید استودیوی رمدی اینترتینمنت (Remedy Entertainment)، اعلام کرده که از این بازی به عنوان بخشی از فهرست بازی‌های حاضر خود در رویداد E3 2018 رونمایی خواهد کرد. این اطلاعیه آشکار می‌سازد که در این دوره از نمایشگاه E3 برای نخستین بار شاهد این بازی خواهیم بود و احتمالاً ویدئوی گیم‌پلی آن پشت درب‌های بسته نمایش داده شود.

با این وجود، اطلاعات دیگری از پروژه P7 منتشر نشده و هنوز نمی‌دانیم که این بازی دقیقاً چه عنوانی خواهد بود بنابراین پیشنهاد می‌کنیم که تا برگزاری رویداد E3 2018 صبر پیشه کنید.

اگر اطلاعات خاصی از پروژه P7 ندارید باید اشاره کنیم که این بازی برای عرضه بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی برنامه‌ریزی شده است. لازم به اشاره است که جهت توسعه این بازی از موتور بازی‌سازی استفاده شده برای بازی Quantum Break استفاده می‌گردد و انتظار می‌رود که در سال ۲۰۱۹ میلادی شاهد عرضه آن به بازار باشیم.

نمایشگاه E3 2018 در روز‌های سه شنبه ۲۲ خرداد ماه (۱۲ ژوئن ۲۰۱۸) الی پنج شنبه ۲۴ خرداد (۱۴ ژوئن) در مرکز کنوانسیون لس آنجلس، واقع در کالیفرنیای ایالات متحده برگزار خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید