به گفته‌ی فیل اسپنسر مایکروسافت در کنفرانس E3 از عناوین نقش‌آفرینی ژاپنی رونمایی می‌کند

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰

فیل اسپنسر در مورد برنامه‌های مایکروسافت در E3 اطلاعات جدیدی منتشر کرد. طبق گفته‌های وی در کنفرانس مایکروسافت از عناوین نقش‌آفرینی ژاپنی رونمایی می‌شود. آقای اسپنسر همچنین در مورد احتمال عرضه‌ی بازی‌های انحصاری ژاپنی نیز صحبت کرد.

فیل اسپنسر، رئیس بخش ایکس باکس در طول یکی از جلسات بحث و تبادل نظری که معمولا با کاربران در شبکه‌های اجتماعی دارد در‌مورد E3 و برنامه‌های مایکروسافت برای عناوین نقش‌آفرینی ژاپنی با بازی‌بازان به گفتگو پرداخت.

در خلال این گفتگو‌ها نکات جالبی در مورد برنامه‌های مایکروسافت در مورد بازی‌های سبک نقش‌آفرینی ژاپنی مطرح شد. آقای اسپنسر تایید کردند که طبق برنامه‌ی کنونی (که ممکن است تغییر کند) در کنفرانس مطبوعاتی ایکس‌باکس در E3 عناوینی در سبک نقش‌آفرینی ژاپنی به نمایش خواهند درآمد. سال گذشته مایکروسافت با نمایش بازی‌های توسعه‌دهندگان ژاپنی در کنفرانس مطبوعاتی خود به این سازندگان اطمینان داد که شرکت به خوبی از آن‌ها پشتیبانی می‌کند. امسال نیز طبق گفته‌های آقای اسپنسر مایکروسافت قصد دارد تا به طور مشابه با نمایش آثار ژاپنی حمایت مجدد خود را از کاربران و توسعه‌دهندگان ژاپنی اعلام کند.

فیل اسپنسر در پاسخ به یکی از کاربران که در مورد انتشار سری بازی‌های Yakuza بر‌روی ایکس‌باکس از او پرسیده بود گفت:

بله، سگا عناوین خوب زیادی دارد که انتشار آن‌ها برای ایکس‌باکس فوق‌العاده خواهد بود.

همچنین هنگامی که از او در مورد همکاری مجدد با توسعه‌دهندگان ژاپنی و احتمال عرضه‌ی مجدد عنوان انحصاری ژاپنی پرسیده شد این موضوعات را تایید کرد.

وی افزود که پشتیبانی از توسعه‌دهندگان ژاپنی عناوین ایکس‌باکس وان یکی از موضوعاتی است که تمرکز شرکت بر آن معطوف شده و باعث خوشحالی است که کاربران ایکس‌باکس این عناوین را خریداری و بازی می‌کنند.

فیل اسپنسر پیشتر گفته بود که مایکروسافت بر‌روی برنامه‌ای متفاوت با سال‌های گذشته برای کنفرانس E3 کار می‌کند. وی گفته‌ بود که احتمالا مخاطبان از این برنامه‌ی جدید لذت خواهند برد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید