بازی موبایلی بعدی نینتندو در سبک نقش آفرینی است

۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۸

پروژه بعدی شرکت نینتندو برای گوشی‌های هوشمند، عنوانی در سبک نقش آفرینی به نام Dragalia Lost می‌باشد که با همکاری شریک جدید آن‌ها یعنی استودیوی سی‌گیمز (Cygames) توسعه یافته است.

Dragalia Lost تابستان سال جاری و در کشور‌های ژاپن، تایوان، هنگ کنگ و ماکائو منتشر خواهد شد. به نظر می‌رسد این عنوان توجه بیشتری بر روی داستان به نسبت بازی‌های موبایلی دیگر نینتندو دارد. در حال حاضر وبسایت بازی و تریلر آن تنها به زبان ژاپنی در دسترس هستند اما آنچه می‌توان دید این است که گروهی جنگجو به همراه موجودات جادویی، دنبال تعدادی اژدها و سنگ‌های کریستال آن‌ها هستند. به عبارت دیگر با یک داستان فانتزی استاندارد برای یک بازی نقش آفرینی طرف هستیم.

قطعا بخش زیادی از این استاندارد بودن مربوط به استودیوی سی‌گیمز است. عناوین نقش آفرینی موبایلی دیگری نیز، مثل بازی پرفروش Granblue Fantasy در کارنامه آن‌ها به چشم می‌خورد. بدون شک همکاری نینتندو با این استودیو نشان از هوش و نکته سنجی بالای آن‌ها در انتخاب شرکای خود دارد چون پیش از این نیز تجربه ساخت عناوین موفق دیگری را در همین زمینه داشته‌اند. همچنین طبق گزارش مالی اخیری که نینتندو منتشر کرده است، آن‌ها ۵ درصد از سهام این استودیو را خریده‌اند.

افراد ساکن در مناطق گفته شده می‌توانند از همین حالا بازی را برای پلتفرم‌های iOS و اندروید پیش خرید کنند در حالی که بازیکنان غربی باید تا پایان سال جاری منتظر بمانند. در پایان می‌توانید تریلر بازی مورد نظر را مشاهده کنید:

دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید