فروش نسخه نینتندو سوییچ Bayonetta 2 چهار برابر نسخه وی‌یو بوده است

۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰

Bayonetta در میان بازی‌بازان به عنوان بسیار محبوبی تبدیل شده است. هنگامی که شرکت نینتندو اعلام کرد که این سری را برای کنسول نینتندو سوییچ نیز عرضه خواهد کرد، طرفداران امید بسیاری داشته تا این عنوان فروش بهتری را نسبت به کنسول وی‌یو کسب کند که تا حدودی هم این اتفاق افتاد و نسخه نینتندو سوییچ عنوان Bayonetta 2 توانست رکورد فروش این عنوان بر روی کنسول وی‌یو را نیز پشت سر بگذارد.

شرکت نینتندو در گزارش مالی خود به این نکته اشاره کرده است که عنوان Bayonetta 2 از زمان انتشار آن در ماه فوریه تا کنون حدود ۴۰۰ هزار نسخه فروخته است که تقریبا ۴ برابر میزان فروش این عنوان بر روی کنسول وی‌یو ( ۱۰۰ هزار نسخه) می‌باشد که در سال ۲۰۱۴ عرضه شد. اگر فروش خوب عنوان Bayonetta 2 به همین منوال ادامه پیدا کند ( معمولا بازی های کنسول نینتندو سوییچ از لحاظ میزان فروش فراز و نشیب بالایی دارند)، شاید این عنوان بتواند روزی به میزان فروش یک میلیون نسخه دست پیدا کند.

این موضوع خبر خوبی برای طرفداران سری Bayonetta است زیرا باعث می‌شود شرکت نینتندو همچنان بر‌روی این مجموعه و ساخت نسخه‌های بعدی آن سرمایه گذاری کند. اگرچه در حال حاضر و با توجه به معرفی Bayonetta 3، هیچ شکی وجود ندارد که ساخت و عرضه این سری همچنان ادامه خواهد یافت.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید