تریلر هنگام انتشار عنوان CoolPaintr VR منتشر شد

۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴

عنوان واقعیت مجازی CoolPaintr VR کمتر از یک هفته دیگر در اروپا و آمریکای شمالی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود و حال با نزدیک شدن به زمان انتشار این عنوان، تریلر هنگام عرضه آن نیز منتشر شده است.

CoolPaintr VR یک عنوان واقعیت مجازی است که شما قادر خواهید بود نقاشی‌های سه بعدی ترسیم کنید. در این بازی قلمو‌های مختلفی برای نقاشی وجود داشته که به شما این امکان را می‌دهد تا هر چیزی که دلتان می‌خواهد را نقاشی کنید؛ اگر کمی مهارت نقاشی بالایی داشته باشید، قادر خواهید بود تا به مانند وَنسان وَن گوگ(نقاش معروف)، آثار برجسته‌ای را نقاشی کنید. رابط کاربری خوب بازی نیز باعث می‌شود تا این بازی برای تمامی مخاطبین آن لذت بخش باشد.

به گفته استودیوی وایلدبیت(WildBit Studios)، سازنده‌ی عنوان واقعیت مجازی CoolPaintr VR، این عنوان در تاریخ سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ( ۸ مه ۲۰۱۸) در آمریکای شمالی و چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ( ۹ مه ۲۰۱۸) در اروپا برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌شود.

حال با نزدیک شدن به زمان انتشار این عنوان، تریلر هنگام عرضه آن نیز منتشر شده است که شما می‌توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید