کیفیت اجرایی Conan Exiles برروی پلی‌استیشن ۴ پرو و ایکس‌باکس وان ایکس

۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰

Conan Exiles نهایتاً قرار است در ماه مه از سرویس دسترسی زودهنگام استیم و Game Preview ایکس‌باکس وان خارج و به‌صورت رسمی و کامل عرضه شود و به‌تازگی نیز مشخص شده است که از چه کیفیتی برروی کنسول‌های میان نسلی مایکروسافت و سونی برخوردار خواهد بود.

کارگردان و مدیر نوآوری Conan Exiles یعنی جوئل بایلوس (Joel Bylos) در گفت و گو با وب‌سایت WCCFTECH در خصوص مباحث فنی این عنوان و کیفیت اجرایی آن روی پلی‌استیشن ۴ پرو و ایکس‌باکس وان صحبت نموده و گفته است:

بازی برروی ایکس‌باکس وان ایکس با رزولوشن ۱۴۴۰ به‌طور آپ‌اسکیل شده به ۴K اجرا شده و رابط کاربری نیز به‌صورت ۴K به نمایش درمی‌آید. ما وقت کافی نداشتیم تا با کار روی نکات ظریف و دقیق سخت‌افزار ایکس‌باکس وان، بیشترین استفاده را از آن ببریم و از این رو به ارتقای رزولوشن کمتر با تنظیمات سفارشی اکتفا کردیم. در حالی که ما روی بهبود رزولوشن تمرکز داشته‌ایم، هدف بیشتر بهبود در عملکرد و اجرا با رزولوشن کنونی بوده است، نه صرفاً رسیدن به رزولوشن بالاتر.

پلی‌استیشن ۴ پرو بازی را با رزولوشن ۱۰۸۰p به همراه تنظیمات بالاتر نسبت به نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ معمولی به اجرا درمی‌آورد.

وی در خصوص امکان پشتیبانی از HDR برروی ایکس‌باکس وان ایکس و اس، پلی‌استیشن ۴ پرو و رایانه‌های شخصی چنین بیان داشته است:

در حال حاضر هیچ‌گونه برنامه‌ای برای پشتیبانی از این قابلیت نداریم.

جوئل بایلوس همچنین درمورد احتمال انتشار Conan Exiles برای نینتندو سوئیچ توضیح داده است:

ما بر بهینه‌سازی و آماده‌سازی نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان تمرکز کرده‌ و وقتی برای پرداختن به نینتندو سوئیچ نداشته‌ایم.

Conan Exiles در ۸ مه مصادف با ۱۸ اردیبهشت راهی رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید