فروش ۲۵۰ هزار نسخه‌ای Frostpunk در نزدیک به سه روز

۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۵

عنوان Frostpunk از ۱۱ بیت استودیوز (۱۱ bit studios) که فضایی آخرالزمانی با گیم‌پلی متشکل از عناصر شهرسازی، مدیریت و بقا را دارد، ظاهراً مورد پسندان بازی‌بازان مختلف قرار گرفته و تا به این جای کار فروش خوبی داشته است.

سازندگان اعلام کرده‌اند که Frostpunk از زمان عرضه‌اش تاکنون، طی یک بازه‌ی زمانی ۶۶ ساعته موفق به فروش بیش از ۲۵۰ هزار نسخه شده است. به خاطر همین فروش مناسب و مطلوب، آن‌ها صد در صد اطمینان داده‌اند که گسترش دهنده‌ها و محتویات برنامه‌ریزی شده برای بازی حتماً تحقق یافته و منتشر خواهند شد که شامل به‌روزرسان‌های بسیاری هم می‌شوند.

به ‌طور دقیق‌تر، ۱۱ بیت استودیوز از طریق استیم اعلام نموده است که علاوه بر تثبیت هرچه بیشتر بازی و رفع ایرادات و مشکلات، برنامه دارد که در آینده محتویات جدیدی نظیر حالت‌ها و سناریوهای اضافی و احتمالاً یک حالت سندباکس/بدون پایان را ارائه نمایند تا به بازی‌بازان اجازه‌ی توسعه‌ی هرچه بیشتر شهرها و جامعه‌هایشان را بدهند.

Frostpunk هم‌اکنون در دسترس رایانه‌های شخصی قرار دارد و به گفته‌ی توسعه‌دهندگان، قرار است در اواخر سال جاری به کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان نیز راه پیدا کند. با این وجود، هنوز وضعیت نسخه‌ی نینتندو سوئیچ به دلیل تفاوت‌های سخت‌افزاری‌اش با دو کنسول دیگر مشخص نیست.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید