گنج مخفی بازی God of War کشف شد [حاوی اسپویل]

۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۳

به نظر می‌رسد یکی از بزرگترین رازهای بازی God of War تنها پس از گذشت یک هفته از انتشار این عنوان توسط طرفداران بازی کشف شده‌ است.طرفداران عنوان God of War، نسخه‌ی Stone Mason این بازی را تهیه کردند و با کنار هم گذاشتن سرنخ‌های موجود در این نسخه به فکر هدایتشان به سوی یک گنج مخفی توسط این سرنخ‌ها افتادند. این نسخه بازی به صورت یک باندل منتشر شده‌ و شامل یک نقشه‌ی پارچه‌ای است که نشان دهنده‌ی مکان‌های مورد گشت و گذار کریتوس و پسرش است. علاوه بر آن، این نقشه شامل سخن‌های رمز آلود است که با رمزگشایی آن‌ها توسط یکی از طرفداران این عنوان، به نظر می‌رسد که بازیکنان را به سوی گنج مخفی در بازی هدایت می‌کند.

متن رمزآلود موجود در نسخه‌ی Stone Mason به شرح زیر است:

 Brok شجاع و Sindri در تمام خشکی‌های Midgard سفر کردند تا این نقشه‌ی بزرگ را برای Faye غول‌پیکر درست کنند. یک گنج مرموز در فضایی بین آن خشکی‌ها وجود دارد. متاسفانه در پایان سفر آن‌ها، مکان گنج به طور ناگهانی فراموش شد. Brok ردپای خود را دنبال کرد و Sindri را برای گم‌کردن گنج مقصر دانست. Sindri نیز ردپای خودش را دنبال کرد ولی به خوبی می‌دانست که Brok مقصر گم‌کردن گنج بود. گنج هیچ وقت پیدا نشد و از آن زمان به بعد، هیچ کدام از برادرها با یک دیگر حرف نزدند.

بله، به نظر می‌رسد که Brok کوتوله و Sindri یکی از گنج‌هایشان را جاگذاشته و فقط می‌توانند مکان کلی آن را به یاد بیاورند. بعد از این که آن مکان را پیدا کردید، باید یک ماموریت کوتاه برای بازکردن گنج انجام دهید.

کوری بارلوگ (Cory Barlog)، سازنده‌ی عنوان God of War، بعد از شنیدن کشف شدن راز بازی توییتی در شبکه اجتماعی توییتر منتشر کرد و به طرفداران این عنوان به خاطر این دستاورد تبریک گفت:

به خاطر پیدا کردن این راز ارزشمند توسط گروه ردیت در بازی God of War بسیار خوشحال هستم. از derek omni ،Vince Napoli ،Daniel Bang ،Luke Berliner به دلیل آوردن این جادو به زندگی تشکر فراوان می‌کنم.

با شناخت بارلوگ و بقیه‌ی افراد تیم در Santa Monica، هیچ شکی در وجود رازهای دیگر در بازی God of War وجود ندارد و اگر شما هم یکی از آن رازها را پیدا کردید، آن را به اشتراک بگذارید.

دریافت با کیفیت ۴۸۰P | دریافت با کیفیت ۷۲۰P | دریافت با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • pedramlo گفت:

  دیشب بازی رسید دستم همچین شاهکاری تاریخ صنعت گیم ندیددددده وسط های بازی میزدم استپ یه چند ثانیه فکر میکردم سانتا مونیکااا چی درست کرده تمام مبارزه های بازی ضبط میکنم میشینم دوباره تکرارشو میبینم یه همچین چیزیه این گیم

  0
  0
 • Proletarius گفت:

  باشه اگه پیدا کردم حتما به اشتراک میزارم

  0
  0
 • ali-20 گفت:

  سلام.
  آقا گنج مخفی دیگه ای پیدا کردین حتما اطلاع بدین. حالا که تمومش کردیم حوصلمون سر رفت. ستا دنیا داره که هنوز قفله نمیشه واردشون بشیم

  0
  0
 • Mohsen2gun گفت:

  سلام . گنج مخفی رو ولش هیچ میدونستین … اون لات اولیه که با کریتوس جنگید پسره اودینه؟ میدونستین جادوگره زن اودینه؟ میدونستین مار جهان فرزند پسر کریتوسه؟ میدونستین پسر کریتوس نیمه خدا و نیمه غوله؟ میدونستین تو نسخه های بعد کریتوس به احتمال زیاد تو مبارزه به ثور میبازه؟ میدونستین کریتوس و پسرش دوتا پسرای ثور رو کشتن؟ حالا میگین مار جهان پسر لوکی یا همون اتروس پسر کریتوسه ینی چی؟ مار جهان به گذشته اومده و میبینین که تو یه سکانس میگه قیافه ی اتروس اشناس .. و همچنین تو مراحل پایانی یه چیز مار مانند از دهن اتروس میاد بیرون این همون مار جهانه… میدونستین کریتوس به احتمال زیاد از روی یکی از سرلشکریان اسراییلی که اونم مثل کریتوس خونوادشو قربانی کرد شبیه سازی شده؟

  0
  0