فروش Xenoblade 2 به ۱.۳۱ میلیون نسخه رسیده است

۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۰

این عنوان با رسیدن به فروش ۱.۳۱ میلیون نسخه توانست به عنوان پرفروش‌ترین عنوان موتولیت سافت (Monolith Soft) خود را معرفی کند که بدین معنا است که فروش آن حتی از عناوینی نظیر Xenogears و یا هر نسخه دیگری از سری Xenosaga و همینطور Xenoblade بیشتر بوده است.

اخیرا شرکت نینتندو گزارش مالی خود از میزان فروش سخت افزارها و نرم‌افزارهای خود را اعلام کرده که در این جا ما به بررسی فروش عنوان منحصر به فرد Xenoblade 2 خواهیم پرداخت. Xenoblade Chronicles 2 یکی از بهترین و بزرگ‌ترین نسخه‌های این سری است که اگر بخواهیم صادق باشیم، از برخی مشکلات کوچک و بزرگ نیز رنج می‌برد اما واقعیت این است که استانداردهای این بازی در سطح بسیار بالایی قرار دارند که باعث می‌شود تجربه آن برای همه کاربران نینتندو سوییچ ضروری طلقی شود. این بازی با استقبال خوبی از طرف هواداران و کاربران این کنسول روبه‌رو بوده به طوری که اگر به خاطر داشته باشید، نینتندو در ۳۱ دسامبر سال گذشته اعلام کرد فروش این عنوان در عرض یک ماه به میزان یک میلیون نسخه رسیده. همچنین در گذشته اعلام شده بود که این عنوان تنها در عرضه یک هفته به فروشی بالاتر از نسخه‌های پیشین خود رسیده است.

حال پس از منتشر شدن گزارش مالی شرکت نینتندو مشخص شده که فروش کلی Xenoblade Chronicles 2 در سراسر دنیا به میزان ۱.۳۱ میلیون نسخه رسیده که نشان می‌دهد این بازی در سه ماهه گذشته همچنان به خوبی در حال فروش بوده است. همانطور که در گزارش مالی نینتندو هم آمده، در این دوره فروش بازی‌های نقش‌آفرینی ژاپنی (JRPG) با مشکلاتی روبه‌رو بوده به طوری که سه ماهه اول سال، این عناوین کم‌ترین میزان فروش را به ثبت رسانده‌اند. حال پس از رسیدن Xenoblade 2 به فروش ۱.۳۱ میلیون نسخه‌ این عنوان به پرفروش‌ترین بازی مونیت سافت تبدیل شد که نه تنها آن را بالاتر از کلیه عناوین این سری قرار داده، بلکه از سری بازی‌هایی نظیر Xenosaga و یا حتی Xenogears هم فروش بیشتری داشته است.

بخش زیادی از موفقیت این بازی را می‌توان به پشتیبانی خوب مونولیت از این بازی مدیون دانست چرا که از زمان انتشار این بازی تا اکنون، همیشه با ارائه محتویات جدید و به‌روز و همچنین بسته‌های الحاقی رایگان و سایر موارد به رونق این بازی کمک زیادی کرده است چیزی که امروزه در کم‌تر بازی نقش آفرینی ژاپنی به چشم می‌بینیم.

شرکت نینتندو اخیرا با انتشار گزارش مالی خود، اطلاعات خوبی از میزان فروش سخت افزار‌ها و نرم‌افزارهای خود ارائه کرده که ما هم به خوبی به پوشش آن‌ها پرداخته‌ایم. در قسمت زیر می‌توانید با کلیک روی هر خبر جزئیات بیشتری از آن به دست بیاورید. همچنین امروز شرکت نینتندو برنامه‌های خود برای حضور در رویداد E3 امسال را هم اعلام کرد که از این آدرس می‌توانید در این زمینه اطلاعات بیشتری به دست بیاورید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید