تصاویر جدید و طرح روی جلد عنوان Shadow of the Tomb Raider منتشر شد

۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۲

اسکوئر انیکس قرار است امروز طی رویدادی به معرفی و رونمایی کاملی از عنوان Shadow of the Tomb Raider بپردازد اما وب‌سایت آمازون و صفحه مربوط به عنوان Shadow of the Tomb Raider در این وب‌سایت، زودتر از اسکوئر انیکس دست به کار شده و تصاویر جدیدی از این عنوان به همراه طرح روی جلد آن را منتشر کرده است.

صفحه مربوط به عنوان Shadow of the Tomb Raider در وب‌سایت آمازون به تازگی شروع به کار کرده و هم‌زمان با این موضوع، تصاویر جدیدی از این عنوان را نیز منتشر ساخته است. نکته جالب توجه در تصاویر مورد نظر این است که برای اولین بار در این سری شاهد ماجراجویی‌های لارا در مناطق شهری هستیم؛ تا پیش از این هیچ‌یک از نسخه‌های این سری در مناطق شهری جریان نداشته‌اند. شما می توانید تصاویر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

علاوه بر تصاویر جدید، وب‌سایت آمازون طرح روی جلد عنوان Shadow of the Tomb Raider را نیز منتشر کرده است که به مانند تریلر معرفی این عنوان، لارا را در مقابل یک خورشید گرفتگی مشاهده می‌کنیم. به علاوه در تصویر مورد نظر، مکانی شبیه به معبد مایا‌ها نیز مشاهده می‌شود که البته قبلا و در تریلر معرفی عنوان Shadow of the Tomb Raider نیز شاهد آن بوده‌ایم.

 

همچنین به تازگی انجمن ResetEra نیز اطلاعات جالب دیگری از این عنوان را در دسترس قرار داده است. در قسمت پایین طرح روی جلد مجله فرانسوی JeuxVideo را مشاهده می‎کنید که به لارا کرافت و عنوان Shadow of the Tomb Raider اختصاص دارد و بر‌روی آن عبارتی به زبان فرانسوی نوشته شده است که خبر از بازگشت شخصیت‌هایی چون Sam و Reyes به نسخه جدید می‌دهد:

بازماندگان جزیره Yamataï یعنی Reyes ،Sam و Jonah در ماجراجویی جدید باستان شناس بی باک(لارا کرافت) وی را همراهی خواهند کرد

همچنین تصاویر دیگری نیز در وب سایت ResetEra منتشر شده است که از نسخه‌های مختلف عنوان Shadow of the Tomb Raider از جمله نسخه Limited Edition و  Ultimate Edition خبر می‌دهند:

Shadow of the Tomb Raider در تاریخ ۲۳ شهریور ۱۳۹۷( ۱۴ سپتامبر ۲۰۱۸) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. به علاوه احتمالا امروز و طی رویداد زنده Tribeca Games، اطلاعات و جزییات بیشتری از این عنوان در دسترس خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید