گیم‌پلی نهایی بازی Anthem، مشابه تریلر منتشر شده‌ از آن در E3 2017 خواهد بود

۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰

همواره در تاریخ بازی‌های ویدئویی، تریلرهایی از بازی‌های پیش‌رو منتشر شده‌اند که پس از عرضه‌ی بازی، محصول نهایی بسیار متفاوت با آنچه در تریلر نشان داده شد، عمل کرده و به شدت ضعیف‌تر از آن نشان داده است. در سال‌های اخیر نیز در بازی‌هایی چون Watchdogs و No Man’s Sky شاهد این اتفاق بوده‌ایم. چنین واقعه‌ای، سبب واکنش منفی هواداران خواهد بود که به نوبه‌ی خود  به فروش بازی نیز صدمات فراوانی وارد می‌کند.

تابستان سال گذشته، الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و بایوویر (BioWare)، با انتشار تریلری از بازی جدید خود، Anthem، در E3 2017، چشم‌ها را به خود خیره کردند. نمایش بایوویر به معنای واقعی شگفت‌آور بود. در واقع آن به حدی بی‌نقص بود که تولید نهایی چنین محصولی دور از ذهن به نظر می‌رسد. با این حال طبق ادعای بایوویر، آنچه نشان داده شد، بخشی از گیم‌پلی محصول نهایی بوده است.

 

طبق ادعای کارگردان بخش طراحی فنی بایوویر، برنان هولمز ( Brenon Holmes)، گیم‌پلی محصول نهایی، عینا مشابه تریلر منتشر شده در E3 خواهد بود.

اولین بار یکی از کاربران وبسایت Reddit، نگرانی خود از افت احتمالی کیفیت گیم‌پلی بازی هنگام انتشار، نسبت به آنچه در تریلر نشان داده شد را در پستی بیان کرد. پس از آن، هولمز به او و سایر طرفداران اطمینان داد که بازی بر مبنای گیم‌پلی نشان داده شده در حال ساخت است. او همچنین به مخاطبانش قول داد که این مطلب را با نمایشی دیگر از بازی در E3 امسال، در عمل نشان خواهد داد.

با توجه به اینکه بایوویر در E3 سال گذشته مقدار قابل توجهی از گیم پلی و بخش سینماتیک بازی را نمایش داد، حدس زدن برنامه‌ی آن‌ها برای اثبات و شگفت‌زده کردن طرفداران بیش از پیش، کار سختی خواهد بود. تنها احتمالی که هم‌اکنون برای این کار وجود دارد، تجربه‌ی دمویی از بازی به صورت زنده، در حضور تماشاگران توسط بایوویر خواهد بود.

بایوویر همچنین به طرفداران قول عرضه‌ی یک نسخه‌ی آزمایشی از بازی قبل از عرضه‌ی نهایی آن را داد که احتمالا در E3 امسال درباره‌ی آن بیشتر خواهیم شنید.

بازی Anthem هم اکنون در مرحله‌ی تولید قرار دارد و طبق آخرین اطلاعات منتشر شده، در سال ۲۰۱۹ میلادی برروی پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید