بسته الحاقی و بروزرسانی جدیدی برای War for the Overworld منتشر شد

۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴

بازی War for the Overworld که در سبک و سیاق عنوان کلاسیک Dungeon Keeper است، آخرین بسته الحاقی‌اش را به همراه یک بروزرسانی بزرگ دریافت نمود.

بسته الحاقی مورد نظر، The Under Games نام دارد و هفت سطح جدید را به بخش تک نفره بازی اضافه کرده که حول حالت skirmish و چند حالت جدید دیگر می‌چرخد. هوش مصنوعی دشمنان بهبود یافته و سه underlord جدید به همراه تنظیمات مختلف درجه سختی به بازی اضافه شده است که قطعا مورد پسند بازیکنان حرفه‌ای‌تر قرار خواهد گرفت.

جدا از صحبت‌های گفته شده، پچ شماره ۲٫۰ امکان پشتیبانی از فرمان‌های متنی جدیدی را برای ویرایشگر نقشه فراهم کرده و به بخش تک نفره بازی، میان پرده‌های جدیدی به همراه یک سکانس پایانی متفاوت اضافه می‌کند.

انتشار آخرین بسته الحاقی به همراه پچ شماره ۲٫۰ برای War for the Overworld، قطعا به معنای خداحافظی استودیوی برایت‌استوک گیمز (Brightstock Games) با این عنوان مدیریت سیاهچال است. به مناسبت این اتفاق، نسخه Ultimate Edition بازی بر روی سرویس استیم و سایت GOG.com قرار گرفته است که شامل بازی اصلی و تمام بسته‌های الحاقی آن می‌شود.

برایت‌استوک گیمز یک استودیوی مستقل بریتانیایی واقع در شهر برایتون می‌باشد که مسیر پر فراز و نشیبی را برای توسعه عنوان War for the Overworld طی کرده است. در پایان می‌توانید تریلر هنگام عرضه بسته الحاقی The Under Games را مشاهده کنید:

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید