اولین تریلر از گیم پلی عنوان The Legend of Bum-bo منتشر شد

۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۰

سازنده بازی The Binding of Isaac، ادموند مک‌میلن (Edmund McMillen)، اولین تریلر از پیش‌درآمد این بازی که در سبک پازل و نقش آفرینی نوبتی است را منتشر کرد.

طبق آخرین مطلب مک‌میلن در بلاگ شخصی خود، داستان The Legend of Bum-bo حول محور تقابل شخصیت اصلی آن با گروه شروری به نام “hordes of paper goons” می‌چرخد. پیروزی مقابل آن‌ها به معنای سکه بیشتری است که می‌توان بعدا آن‌ها را در کازینو‌ها قمار کرد.

دشمنان Bum-bo را می‌توانید در سیاهچال‌های بازی پیدا کنید که مانند The Binding of Isaac شکل‌های مختلف و غیر قابل پیش بینی مثل هیولا‌ها، غول‌ها، تله‌ها، پازل‌ها و طلسم‌ها را دارند. در ادامه مک‌میلن گفت:

طلسم‌ها در بازی اشیای مختلف از قلاب ماهیگیری تا اعضای بدن انسان را شامل می‌شوند که با کمک آن‌ها می‌توانید دشمنانتان را از سر راه خود بردارید.

سیستم مبارزات در سبک پازل ۴ جانبه طراحی شده‌ است که Bum-bo در آن نماد‌های عجیبی از کیف ذباله خود بیرون آورده و از آن‌ها برای دفاع یا حمله کردن استفاده می‌کند. انجام این کار‌ها منجر به افزایش قدرت جادویی او برای طلسم کردن دشمنانش می‌شود. برخی از المان‌های گفته شده را می‌توانید در تریلر پایین، مشاهده کنید:

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

مک‌میلن در پایان صحبت‌های خود گفت که The Legend of Bum-bo به مراجل پایانی ساخت خود نزدیک شده است و در سال جاری برای پلتفرم‌های iOS و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. نسخه نینتندو سوییچ بازی نیز در سال ۱۳۹۸ (۲۰۱۹ میلادی) منتشر خواهد شد.

مک‌میلن همچنین مشغول کار بر روی پروژه تازه احیا شده‌ی خود که یک شبیه ساز گربه به نام Mew-Genics است، می‌باشد. با این حال به نظر می‌رسد که بازی مورد نظر حداقل چند سال تا پایان مراحل ساخت خود فاصله داشته باشد.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید