عناوین رایگان برای کاربران گلد شبکه‌ی ایکس‌باکس لایو در ماه مه مشخص شدند

۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۵

جایزه‌های ماه مه کاربران گلد ایکس‌باکس لایو (علاوه بر قابلیت تجربه‌ی بخش چند نفره بازی‌ها) شامل دو بازی سوم شخص با سبک‌های متفاوت و دو بازی دیگر است.

با وجود اینکه بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain چند ماه قبل برای دارندگان اشتراک پلی‌استیشن پلاس رایگان بود ولی در نهایت کاربران ایکس‌باکس وان نیز می‌توانند این بازی را به‌صورت رایگان دریافت کنند. اگر شما از کاربران گلد شبکه‌ی ایکس‌باکس لایو هستید و به دنبال یک بازی می‌گردید که شما را در ماه مه سرگرم کند، عنوان Metal Gear Solid V گزینه‌ی خوبی به حساب می‌آید. این بازی از تاریخ ۲۶ اردیبهشت (۱۶ مه) تا تاریخ ۲۵ خرداد در دسترس خواهد بود.

اگر به‌دنبال یک بازی کوتاه و هیجانی هستید، می‌توانید بازی تیراندازی Vanquish را در کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ (با قابلیت پشتیبانی از نسل قبل در کنسول ایکس‌باکس وان) تجربه کنید. با این که عنوان Vanquish به خوبی بازی Metal Gear Solid V نیست، ولی توانسته بازی‌بازان زیادی را از زمان عرضه‌اش تاکنون شیفته‌ی خود سازد. این عنوان از تاریخ ۲۶ اردیبهشت (۱۶ مه) تا تاریخ ۱۰ خرداد (۳۱ مه) در دسترس خواهد بود.

دو بازی دیگر رایگان در ماه مه، عنوان Super Mega Baseball 2 برای کنسول ایکس‌باکس وان (از تاریخ ۱۱ اردیبهشت تا ۱۰ خرداد) و عنوان Sega Vintage Collection Streets of rage (برای کنسول های ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس ۳۶۰ از تاریخ ۱۱ اردیبهشت تا تاریخ ۲۵ اردیبهشت) هستند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید