تاریخ انتشار بازی Yoku’s Island Express اعلام شد

۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰

ویلا گوریلا (Villa Gorilla)، توسعه دهنده مستقل بازی‌های ویدئویی، و تیم۱۷ (Team17) ناشر بازی Yoku’s Island Express، حدود یک سال پیش از این عنوان رونمایی به عمل آوردند که تلفیقی از سکوبازی و پین بال است. امروز، سازنده این بازی رسماً اعلام کرد که Yoku’s Island Express در تاریخ سه شنبه ۸ خرداد ماه (۲۹ می ۲۰۱۸ میلادی) بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.

در کنار اعلام تاریخ عرضه بازی Yoku’s Island Express، ویدئویی هم از پشت صحنه ساخت این بازی منتشر شده است که در جریان آن، سازندگان در خصوص مراحل اولیه توسعه، داستان و مکانیک‌های گیم‌پلی این بازی صحبت کرده‌اند. اگر با این بازی آشنا نیستید باید بگوئیم که Yoku’s Island Express داستان سوسکی به نام یوکو (Yoku) را دنبال می‌کند که به عنوان مامور پست وارد جزیره موکومانا می‌شود. با این حال، حوادثی ناگوار عرصه را بر او تنگ می‌کند.

گیم‌پلی منحصر به فرد بازی Yoku’s Island Express تلفیقی از پین بال و سکوبازی است که هویتی مستقل و جذاب به این بازی بخشیده است.

همانطور که پیشتر اشاره شد، بازی Yoku’s Island Express در تاریخ سه شنبه ۸ خرداد ماه (۲۹ می ۲۰۱۸) با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید