تاریخ عرضه احتمالی Red Faction Guerrilla Re-Mars-Te-Red فاش شد

۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۰

بر اساس اطلاعات مندرج در فروشگاه فنلاندی VPD، احتمالاً Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered Edition، نسخه بازسازی شده این بازی، به زودی منتشر خواهد شد. اطلاعات این فروشگاه نشان می‌دهد که این بازی در تاریخ جمعه ۲۵ خرداد ماه (۱۵ ژوئن ۲۰۱۸ میلادی) با قیمت ۳۰ دلار عرضه خواهد شد.

این بدان معناست که این عنوان زودتر از آنچه که انتظار می‌رفت عرضه خواهد شد و با قیمت بسیار کمی هم در دسترس قرار خواهد گرفت. پیش از این انتظار می‌رفت که بازی Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered Edition در انتهای سه ماهه دوم سال جاری میلادی منتشر گردد.

همچنین گفته شده که کسانی که نسخه رایانه‌های شخصی Red Faction: Guerrilla را پیش از این خریداری کرده‌اند، برای دستیابی به نسخه بازسازی شده این بازی نیازی به پرداخت هزینه اضافه ندارند. شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) در نظر دارد تا این نسخه را به صورت یک به‌روزرسانی رایگان برای نسخه رایانه‌های شخصی این بازی منتشر سازد.

بازی Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered Edition با هدف عرضه در سه ماهه دوم سال جاری میلادی بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی معرفی شده است. متاسفانه ناشر این بازی هنوز صحبتی در خصوص تاریخ انتشار دقیق این بازی نکرده و جز انتشار چند تصویر، جزئیات دیگری هم از آن به اشتراک نگذاشته است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید