تریلری سینمائی از بازی Battletech منتشر شد

۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۵

تنها چند روز دیگر زمان به عرضه بازی Battletech باقی مانده است؛ عنوانی اکشن و استراتژی با مبارزاتی نوبتی که در آینده جریان دارد و استودیوی Harebrained Schemes آن را توسعه می‌دهد و شرکت پارادوکس اینتراکتیو (Paradox Interactive) هم زمان انتشار آن را بر عهده دارد. چند روز پیش شاهد انتشار تریلری داستانی از این بازی بودیم و در حال حاضر هم تریلر سینمائی جدیدی از این بازی منتشر شده است.

به تازگی Harebrained Schemes و پارادوکس اینتراکتیو، صحنه‌های سینماتیک آغازین بازی Battletech را منتشر کرده‌اند که نگاهی کوتاه به وقایع داستانی این بازی تخیلی می‌اندازد. در بازی Battletech، بشریت اکتشافات علمی بسیاری را در سال ۲۰۱۷ پشت سر گذاشته و از لحاظ تکنولوژیک بسیار پیشرفت کرده است.

این پیشرفت‌ها جامعه را مجبور به ترک زمین و کوچ کردن به سیاره‌های دیگر کرده است. به موجب همین امر، پادشاهی‌های متعددی راه افتاده‌اند که در نتیجه جنگ‌های بسیاری هم شکل گرفته است. با این وجود، مهم‌ترین جنگ شکل گرفته بین پادشاهی‌ها در سال ۲۷۶۵ شکل گرفته و بازی بر روی این دوره از زمان تمرکز دارد.

هسته اصلی داستان درباره کنترل کردن گروهی از مزدوران توسط بازی‌باز است که این گروه به دنبال بازگشت دیکتاتور سابق به تخت سلطنت هستند و برای رسیدن به این هدف، از ارتشی مکانیکی استفاده می‌کنند.

بازی Battletech در تاریخ سه شنبه ۴ اردیبهشت ماه (۲۴ آوریل ۲۰۱۸ میلادی) برای رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد. شایان ذکر است که در حال حاضر می‌توانید این بازی را با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار از سرویس استیم پیش خرید کنید. در ادامه می‌توانید تریلر سینمائی منتشر شده از این بازی را از زیر مشاهده کنید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید