گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

Hellblade بیش از ۵۰ هزار نسخه بر روی ایکس باکس وان فروخته است

اخبار بازی ها
Hellblade بیش از ۵۰ هزار نسخه بر روی ایکس باکس وان فروخته است

صبح امروز، استودیو نینجا تئوری (Ninja Theory) سازنده بازی Hellblade: Seuna’s Sacrifice اعلام کرد که این بازی توانسته است در کمتر از یک هفته ۵۰ هزار نسخه بر روی کنسول ایکس باکس وان بفروشد.

این استودیو امروز در توئیتر اخبار و گزارشات خوبی را به اشتراک گذاشت. آن‌ها اعلام کردند که هم اکنون به یکی از اهدافشان رسیده‌اند. این استودیو می‌تواند ۲۵ هزار دلار به یکی از سازمان‌های غیرانتفاعی یعنی  سازمان سلامت روان آمریکا (Mental Health America) اهدا کند. این سازمان به افرادی که دارای مشکلاتی عاطفی هستند، کمک می‌کند و در رابطه با سلامت روان تحقیقات انجام می‌دهد.

استودیو نینجا تئوری قبلا بیان کرده بود که اگر این بازی در هفته اول انتشارش در کنسول ایکس باکس وان بالای ۱۰۰ هزار نسخه بفروشد، این استودیو ۵۰ هزار دلار به این سازمان کمک خواهد کرد. متاسفانه رسیدن به فروش ۱۰۰ هزار نسخه از این بازی در هفته اول به احتمال زیاد غیرممکن است زیرا برای رسیدن به این عدد کمتر از ۲۴ ساعت وقت باقی مانده است.

بازی Hellblade: Seuna’s Sacrifice در آگوست ۲۰۱۷ یعنی مرداد ۱۳۹۶ برای کنسول پلی‌استیشن ۴ و رایانه های شخصی منتشر شد. این بازی در ابتدای انتشار توانست ۲۵۰ هزار نسخه بفروشد و بعد از ۳ ماه این تعداد به ۵۰۰ هزار نسخه رسید. در اکتبر همان سال یعنی مهر ۱۳۹۶ این استودیو روز جهانی سلامت روانی را جشن گرفت و اعلام کرد که تمام درآمد حاصل از این بازی در تاریخ ۱۰ اکتبر یعنی ۱۸ مهر را به خیریه‌ها می‌دهد. در آن روز استودیو نینجا تئوری به وسیله بازی Hellblade بیش از ۸۰ هزار دلار درآمد کسب کرد و همه این پول را به انجمن روان شناسی بیماری روانی (Rethink Mental Illness) اهدا کرد.

این بازی در ابتدا برای کنسول پلی‌استیشن ۴ و رایانه های شخصی منتشر شد و بعد از گذشت چند ماه این بازی برای کنسول ایکس باکس وان نیز معرفی شد.

“ما به هدف خود یعنی فروش ۵۰ هزار نسخه از بازی #Hellblade در کنسول ایکس باکس وان در یک هفته رسیدیم!

اکنون می‌توانیم ۲۵ هزار دلار به سازمان سلامت روان آمریکا اهدا کنیم!

تنها یک روز دیگر برای رسیدن تعداد نسخه‌های فروخته شده به ۱۰۰ هزارتا باقی مانده است. اگر تعداد نسخه های فروخته شده به این تعداد برسد ما می‌توانیم ۵۰ هزار دلار به سازمان سلامت روان آمریکا اهدا کنیم.”

-نینحا تئوری (@NinjaTheory) تاریخ ۱۷ اپریل ۲۰۱۸ (۲۸ فروردین)

12345678910(2 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
نظرات

 1. MICROSOFT.xbox one گفت:

  بی نظیره بازی اما خب کوتاه هست تقریبا میشه گفت۶ تا ۷ ساعت گیم پلی داره اما توی این ۶ ساعت تجربه بی مانندی داره دوستان حتما تجربه کنن بازی رو عنوان خاصی هست

  15Thumb up 6Thumb down
 2. don barzini گفت:

  بازی هک اند اسلش خوبیه . اما نمیدونم چرا … ولش کن . نمیخوام ایراد بگیرم . بزا بگم . حال نمیده بازیش

  5Thumb up 15Thumb down
 3. mbox گفت:

  فروشش ضعیغه واقعاً

  2Thumb up 3Thumb down
 4. greatness awaitss گفت:

  هرکی اسم نینجا تئوری رو ببینه بی شک باید این بازی رو بگیره نینجا گایدن رو که یادتون نرفته؟ این استدیو ساختتش!

  1Thumb up 1Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت