تاریخ انتشار شخصیت Falke بازی Street Fighter V اعلام شد

۲۸ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۰

اخیرا تاریخ انتشار شخصیت فالک (Falke) بازی Street Fighter V، توسط سازنده آن یعنی شرکت کپکام (Capcom) اعلام شده است. جزئیات بیشتر در ادامه خبر قابل مطالعه است.

شخصیت فالک، به عنوان سومین شخصیت از سیزن‌پس سال سوم بازی Street Fighter V شناخته می‌شود که بزودی برای این بازی عرضه خواهد شد و بازیکنان می‌توانند از استفاده از این شخصیت لذت ببرند. شخصیت فالک، پس از شخصیت‌های ساکورا (Sakura) و بلانکا (Blanka)، برای بازی عرضه خواهد شد و بعد از این‌ها شاهد انتشار شخصیت‌های کودی (Cody)، ساگات (Sagat) و جی هستیم.

شخصیت فالک، به صورت رسمی در تاریخ ۴ اردیبهشت ماه سال جاری مصادف با ۲۴ آپریل، برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. کاربران می‌توانند برای استفاده از این شخصیت، مبلغ ۶ دلار را پرداخت کنند و یا در خود بازی مبلغ ۱۰۰ هزار فایت‌مانی را بپردازند. لازم به ذکر است که فایت‌مانی واحد پول درون بازی عنوان Street Fighter V می‌باشد.

شخصیت فالک، یک شخصیت کاملا جدید در مجموعه بازی Street Fighter شناخته می‌شود اما جالب است بدانید که شخصیت یاد شده مانند اد (Ed) و بایسن (M. Bison)، از سایکو پاور (Psycho Power) استفاده خواهد کرد. تیم سازنده بازی در رابطه با این شخصیت جدید توضیخ داد:

فالک به کمک سازمان بزرگ شادولو (Shadaloo)، تجربه‌های زیادی را به دست آورده است. او روزهای بسیاری وقت خود را صرف تمرین‌های سخت و طاقت‌فرسا کرده است تا قدرت مبارزات خود را افزایش دهد. از بزرگ‌ترین ویژگی‌های این شخصیت، ویژگی فالک هارمونی است. در واقع این قابلیت ویژه همان استفاده از سایکو پاور است که فالک آن را از طریق عصای خود به سمت دشمنان روانه می‌کند. تمرین‌های سخت، فالک را خسته کرده و او خواستار به پایان رسیدن این تمرینات است. به همین علت اد او را فرا می‌خواند و به همراه یکدیگر از شادولو فرار می‌کنند. آن‌ها مانند یک خواهر و برادر مهربان و صمیمی، به مکان‌های مختلف می‌روند تا افراد مانند خود را آزاد کنند.

در ادامه باید توضیح دهیم که شخصیت فالک، به صورتی ساخته شده است که کاربران در بیشتر مواقع باید روش مبارزه از دور را انتخاب کنند تا موفق شوند. کاربران در حین استفاده از فالک، می‌توانند به لطف استفاده آن از سایکو پاور و با نگه داشتن دکمه‌های جهت پایین و مشت، یک کانال میان سایکو پاور و ضربه خود بسازند. در مبارزات وی و در اکثر مواقع، عصای فالک حرف اول را می‌زند و سلاح اصلی او همین عصا خواهد بود. درصورتی که کاربران با روش مبارزه از دور آشنا باشند، می‌توانند با شخصیت فالک دشمنان خود را شکست دهند. فالک با استفاده از عصای خود، انواع ضربات را بر روی دشمنان خود اجرا می‌کند.

یکی از این قابلیت‌ها، قابلیت Psycho Kanonen خواهد بود. به لطف استفاده از این قابلیت، فالک می‌تواند از طریق عصای خود یک شلیک قدرتمند داشته باشد و ضربه بزرگی به دشمن بزند. استفاده از این قابلیت در حالت نشسته و حتی در هوا هم ممکن خواهد بود.

کپکام در رابطه نحوه مبارزه این شخصیت توضیح می‌دهد:

مثل شخصیت اد که از دو ضربه لگد یا مشت برای اجرای حرکات خود استفاده می‌کرد، فالک هم می‌تواند با استفاده از دو مشت یا دو لگد به صورت پشت سر هم، حرکات زنجیره‌ای یا همان کمبوهای مختلفی را بر روی دشمنان اجرا کند و دیگر نیازی به استفاده از جهت‌ها و حرکات مختلف نیست. حرکت Psycho Schneide، در واقع همان حرکت آپرکات برای شخصیت فالک خواهد بود که از طریق دو مشت پشت سر هم عملی می‌شود. دو لگد پشت سر هم نیز، حرکت Katapult را اجرا می‌کند.

حرکت بعدی این شخصیت، حرکت Psycho Trombe خواهد بود که در واقع همان V-Skill شخصیت فالک خواهد بود. با استفاده از این قابلیت، فالک یک شلیک پرسرعت به سمت حریف داشته که کاربران برای بالاتر بردن سرعت شلیک خود، می‌توانند آن را با V-Trigger فالک ترکیب کنند که در نهایت حرکت Staerken اجرا خواهد شد. دومین V-Trigger شخصیت فالک، Psycho Angriff نام دارد که با استفاده از آن کاربران می‌توانند ضربات و حرکات تهاجمی مختلفی را به دشمنان وارد کنند.

همان طور که می‌دانید تمامی شخصیت‌ها از یک قابلیت یا ویژگی ویژه برخوردار هستند که Critical Art نام دارد. حال این قابلیت ویژه شخصیت فالک، Psycho Fluegel نام داشته که کاربران در جریان آن، حریف خود را به سمت آسمان پرتاب می‌کنند. بعد از آن حریف را در آسمان می‌چرخانند و در نهایت با استفاده از عصای فالک، یک ضربه محکم به سر حریف روانه می‌کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید