پیش نمایش عنوان Battlefield 5 به زودی منتشر خواهد شد

۲۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۶

بازی Battlefield 5  یکی از مورد انتظارترین عناوین اکشن اول شخص تا این لحظه است. شرکت EA GAMES به تازگی اعلام کرده که عنوان Battlefield 5 در اکتبر سال جاری عرضه خواهد شد اما تا کنون اطلاعات چندانی از این بازی منتشر نشده است.

از زمان درز اولین شایعات و گمانه‌ زنی‌های مربوط به عنوان Battlefield 5 تا کنون، اطلاعات چندانی در دسترس نیست اما ممکن است به زودی شاهد انتشار اولین پیش نمایش از این عنوان باشیم.

رندی ایوانز (Randy Evans)، مدیر ارشد رسانه‌ای استودیو DICE، اخیرا در پاسخ به سوال یکی از کاربران توئیتر که درباره زمان انتشار پیش نمایش عنوان Battlefield 5 از وی سوال شده بود، ابراز داشت:

درست در مقابل من است.

با توجه به این که رندی ایوانز مدیر ارشد رسانه‌ای استودیو DICE می‌باشد، صحبت‌های وی در رابطه با اطلاعات جدیدی از این عنوان می‌تواند برای کاربران خوشحال کننده باشد. شاید پاسخ وی به این معنی است که پیش نمایش Battlefield 5 هم اکنون آماده انتشار است.

در هر صورت اکنون زمان مناسبی برای انتشار اولین پیش نمایش از عنوان Battlefield 5 است، چرا که تنها چند ماه تا معرفی رسمی این بازی در رویداد E3 باقی مانده است. نظر شما کاربران گیمفا در این باره چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید