خبرنامه ویدیویی شماره #۵۵ | مروری بر مهم‌ترین اخبار هفته‌ گذشته

۲۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰

همانند هرهفته، در این هفته نیز با شماره‌ای دیگر از سری «خبرنامه ویدیویی گیمفا» در خدمت شما هستیم تا به مرور اخبار مهم هفته گذشته بپردازیم. با ما همراه باشید!

اگر در طول هفته به علت کار و درس و مشغله‌های گوناگون، وقت سر زدن به اخبار و دنیای بازی‌های ویدیویی را ندارید، به هیچ وجه جای نگرانی وجود ندارد. شما می‌توانید به راحتی و با تماشای خبرنامه ویدیویی گیمفا در هر هفته، از مهم ترین اخبار هفته مطلع شوید و نهایت لذت را ببرید. در خبرنامه ویدیویی گیمفا سعی کرده‌ایم تا اخبار مهم را به صورت ویدویی و کاملا جذاب به شما ارایه کنیم تا علاوه بر آگاه شدن از این اخبار، ویدیو‌ها و موسیقی‌های جذابی را نیز از بازی‌های مربوطه ببینید و بشنوید.

در خبرنامه این هفته، ابتدا به شایعات مرتبط با ساخت عنوان Watchdogs 3 می‌پردازیم که توسط دستیار مجازی شرکت یوبی سافت تایید شده است. در ادامه مروی خواهیم داشت بر معرفی بازی جدید سازندگان عنوان Law breaker و با پروژه جدید آن‌ها بیشتر آشنا می شویم. در انتهای خبرنامه نیز توجه شما را به اخبار منتشر شده در رابطه با درجه‌های سختی عنوان محبوب و مورد انتظار God of War جلب می کنیم.

همچنین قرار است از هفته‌های آینده تغییراتی در خبرنامه ویدیویی اعمال شود؛ از این روی از شما کاربران گرامی گیمفا خواهشمندیم در صورت تمایل پیشنهادات و نظرات خود را در قسمت نظرات برای هرچه بهتر شدن خبرنامه اعلام کنید.

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید