گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

EA Motive به ساخت بازی های اکشن ماجراجویی اجتماعی علاقه مند است

اخبار بازی ها
EA Motive به ساخت بازی های اکشن ماجراجویی اجتماعی علاقه مند است

به نظر می‌رسد استودیوی EA Motive در رابطه با این‌که بازی‌های ویدیویی در آینده به چه شکل پیش خواهند رفت، ایده‌های بسیاری دارد. خانم جید ریموند، مدیر استودیوی EA Motive، به تازگی در رابطه با برنامه‌های آینده این استودیو صحبت‌هایی ارائه داد.

خانم ریموند طی مصاحبه ای با وب‌سایت USGamer در کنار صحبت‌هایی در رابطه با عنوان Star Wars Battlefront II، پرداخت‌های درون برنامه‌ای و مشکلات مربوط به آن، در قسمتی از مصاحبه به برنامه‌های آینده استودیو EA Motive پرداخته و از علاقه این استودیو به نوآوری و ساخت بازی‌های جدید صحبت کرد. خانم ریموند به این نکته اشاره می‌کند که به جای درجا زدن با همین روند، علاقه دارد تا استودیوی EA Motive را با افرادی متخصص در زمینه‌های مختلف تقویت کرده تا بتوانند بازی‌های ویدیویی را به سمت و سوی جدیدی هدایت کنند. جالب ترین بخش مصاحبه ایشان قسمتی است که وی اشاره می‌کند قدم بزرگ بعدی این استودیو، ساخت بازی‌های اکشن ماجراجویی اجتماعی است؛ از این روی احتمالا پروژه جدید استودیوی EA Motive نیز در همین سبک خواهد بود.

این طور به نظر می رسد که خانم ریموند و تیم وی مشغول توسعه یک تجربه متفاوت و منحصربفرد هستند؛ پروژه ای که برای دریافت اطلاعات و جزییات بیشتر از آن باید چند سال دیگر صبر کنیم زیرا بعید است این پروژه تا قبل از سال مالی ۲۰۲۰ معرفی شود.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب ها
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت