گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

به‌روزرسانی بعدی Star Wars: Battlefront 2 تغییرات زیادی به وجود خواهد آورد

اخبار بازی
به‌روزرسانی بعدی Star Wars: Battlefront 2 تغییرات زیادی به وجود خواهد آورد

در طول این هفته بازی Star Wars: Battlefront 2 به‌روزرسانی جدیدی دریافت خواهد کرد که با آن یک حالت Limited-Time به بازی اضافه می‌شود و پرداخت‌های درون برنامه‌ای به بازی باز برمی‌گردند.

شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) در این هفته با انتشار به‌روزرسانی جدید بازی Star Wars: Battlefront 2 پرداخت‌های درون برنامه‌ای را باز می‌گرداند. این بار بازی‌بازها برای خرید پول رایج بازی یعنی Crystals باید از پول واقعی استفاده کنند. همزمان با این خبر الکترونیک آرتز تریلری با عنوان Night on Endor منتشر کرد که در آن بازی‌باز می‌تواند به عنوان شخصیت غیر انسانی اِوُک (Ewok) بازی را تجربه کند.

استودیو Digital Illusions CE اعلام کرد که اخیرا به دلیل بازخوردهای منفی که نسبت به پرداخت‌های درون برنامه‌ای شده بود، آن‌ها به‌طور موقتی ناچار به حذف آن شدند که در این به‌روزرسانی دوباره باز می‌گردند. اولین تغییرِ نسبتا بزرگ این است که کاربرد کریستال‌ها فقط برای خرید لوازم تزئینی خواهد بود. همچنین چند آواتار شامل Endor ،Leia و Endor Han به بازی اضافه می‌شوند؛ این آواتارها را می‌توان با پول رایج بازی خریداری کرد.

دومین تغییر بزرگ این است که استار کاردس‌ها (Star Cards) به بازی باز نمی‌گردند بنابراین موارد وابسته به آن در سیستم پیشرفت بازی لحاظ خواهند شد. نکته قابل توجه درباره بازگشت پرداخت‌های درون برنامه‌ای این است که این دفعه بیشتر برای لوازم تزئینی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همان‌طور که در بالا اشاره کردیم، بازی‌باز می‌تواند برای اولین بار به عنوان شخصیت Ewoks بازی کند. Ewok Hunt همان حالت محدود (Limited-Time) است که بازی‌بازها به عنوان شخصیت‌های غیرانسانی یعنی Ewoks باید در مقابل ستورم تروپرس‌ها (Stormtroopers) مبارزه کنند. هر ستورم تروپرسی که کشته می‌شود به جای آن یک اِوُک ظاهر می‌شود، دراین حالت بازی‌بازها باید تا آخرین ستورم تروپرس‌ها را نابود کنند.

استودیو Digital Illusions CE هنوز اعلام نکرده که آیا حالت Ewok Hunt از بازی حذف می‌شود یا خیر؛ فقط گفته است که برای مدت زمان محدودی در دسترس خواهد بود. این به‌روزرسانی علاوه بر مواردی که در بالا به آن اشاره شد، باگ‌ها و مشکلات ریز و درشتی که تعادل بازی را به‌هم می‌زد را رفع می‌کند.

در خبر‌های دیگر مربوط به Star Wars: Battlefront 2، استودیو سازنده اعلام کرده که فصل ۲ در ماه مه میلادی در دسترس خواهد بود اما هنوز اطلاعاتی از اینکه داستان اصلی آن چه چیزی خواهد بود، منتشر نکرده، تنها حدس و گمان‌هایی وجود دارد که شاید فصل دوم آن مربوط به فیلم Solo: A Star Wars Stor باشد، که هنوز در این خصوص پاسخی از سوی استودیوی سازنده ارائه نشده است.

به‌روزرسانی در تاریخ چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ (۲۹ آوریل ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

در ادامه تریلر منتشر شده را مشاهده کنید:

دریافت ویدیو با کیفیت۷۲۰p

دریافت ویدیو با کیفیت۴۸۰p

12345678910(2 رای, میانگین آرا 1٫00 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت