گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

سی‌دی پراجکت رد جزئیاتی در مورد رویداد Gwent Homecoming در بازی Gwent اعلام کرد

اخبار بازی ها
سی‌دی پراجکت رد جزئیاتی در مورد رویداد Gwent Homecoming در بازی Gwent اعلام کرد

مارسین ایوینسکی (Marcin Iwiński) از موسسان و روسای سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) اعلام کرد که تمرکز این توسعه‌دهنده در شش ماه آینده بر‌روی رویداد Gwent Homecoming خواهد بود.

این رویداد که بخشی از چرخه‌ی توسعه‌ی این بازی است، به بتای این بازی پایان می‌دهد و به عرضه‌ی نهایی بازی منتج خواهد شد. این رویداد از طریق دو به‌روزرسانی‌ بزرگی که در این ماه و ماه بعد برای بازی منتشر می‌شوند از بخش Thronebreaker در بازی رونمایی خواهد کرد که قسمت جدیدی در بخش تک‌نفره‌ی بازی است که داستان بازی را بیش از پیش به اعماق دنیای ویچر می‌برد. در وبسایت رسمی بازی Gwent اطلاعات کاملی در مورد این رویداد قرار داده شده است. برخی از مهم‌ترین نکاتی که توسط ایوینسکی اعلام شد از این قرار است:

  • تخته‌ی بازی تبدیل به یک میدان نبرد می‌شود. سی‌دی پراجکت رد جلوه‌های بصری تخته‌ی بازی را ارتقا می‌دهد و نقش هر ستون از نیرو‌ها را در بازی پررنگ‌تر می‌کند.
  • تلاش زیادی برای بهبود تجربه‌ی بازیکنان قدیمی و جدید از بازی وجود دارد و در همین راستا تغییراتی در بخش‌های مختلف این عنوان نظیر بخش آموزشی و حالت درجه‌بندی‌شده‌ی (ranked) بازی به وجود آمده است.
  • بخش تک‌نفره‌ی داستانی جدید Thronebreaker نیز به بازی افزوده می‌شود که تیم‌سازنده‌ی بازی از طریق آن داستان جدیدی از دنیای غنی ویچر را نقل خواهند کرد.
12345678910(2 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
نظرات

  1. mahdi7khe گفت:

    محمد سعید جان خیلی ممنون که خبر رو پوشش دادی .
    فقط یه نکته هست که لازم می دونم بگم ، اینکه گفتین این رویداد طی دو آپدیت در این ماه و ماه بعد منتشر میشه اشتباهه ، رویداد Homecoming شش ماه دیگه منتشر میشه و سازندگان اعلام کردند که در طول این شش ماه فقط این دو آپدیتی که ذکر کردین رو منتشر خواهند کرد .

    2Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت