سی‌دی پراجکت رد جزئیاتی در مورد رویداد Gwent Homecoming در بازی Gwent اعلام کرد

۲۵ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳

مارسین ایوینسکی (Marcin Iwiński) از موسسان و روسای سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) اعلام کرد که تمرکز این توسعه‌دهنده در شش ماه آینده بر‌روی رویداد Gwent Homecoming خواهد بود.

این رویداد که بخشی از چرخه‌ی توسعه‌ی این بازی است، به بتای این بازی پایان می‌دهد و به عرضه‌ی نهایی بازی منتج خواهد شد. این رویداد از طریق دو به‌روزرسانی‌ بزرگی که در این ماه و ماه بعد برای بازی منتشر می‌شوند از بخش Thronebreaker در بازی رونمایی خواهد کرد که قسمت جدیدی در بخش تک‌نفره‌ی بازی است که داستان بازی را بیش از پیش به اعماق دنیای ویچر می‌برد. در وبسایت رسمی بازی Gwent اطلاعات کاملی در مورد این رویداد قرار داده شده است. برخی از مهم‌ترین نکاتی که توسط ایوینسکی اعلام شد از این قرار است:

 • تخته‌ی بازی تبدیل به یک میدان نبرد می‌شود. سی‌دی پراجکت رد جلوه‌های بصری تخته‌ی بازی را ارتقا می‌دهد و نقش هر ستون از نیرو‌ها را در بازی پررنگ‌تر می‌کند.
 • تلاش زیادی برای بهبود تجربه‌ی بازیکنان قدیمی و جدید از بازی وجود دارد و در همین راستا تغییراتی در بخش‌های مختلف این عنوان نظیر بخش آموزشی و حالت درجه‌بندی‌شده‌ی (ranked) بازی به وجود آمده است.
 • بخش تک‌نفره‌ی داستانی جدید Thronebreaker نیز به بازی افزوده می‌شود که تیم‌سازنده‌ی بازی از طریق آن داستان جدیدی از دنیای غنی ویچر را نقل خواهند کرد.
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • mahdi7khe گفت:

  محمد سعید جان خیلی ممنون که خبر رو پوشش دادی .
  فقط یه نکته هست که لازم می دونم بگم ، اینکه گفتین این رویداد طی دو آپدیت در این ماه و ماه بعد منتشر میشه اشتباهه ، رویداد Homecoming شش ماه دیگه منتشر میشه و سازندگان اعلام کردند که در طول این شش ماه فقط این دو آپدیتی که ذکر کردین رو منتشر خواهند کرد .

  0
  0