گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

جزئیات نسخه غربی بازی My Hero Academia: One’s Justice منتشر شد

تصاویر
جزئیات نسخه غربی بازی My Hero Academia: One’s Justice منتشر شد

به تازگی شرکت باندای نامکو اینترتینمنت (Bandai Namco Entertainment) عنوان رسمی بازی My Hero Academia: One’s Justice در بازار غرب را مشخص و اعلام کرد.

این بازی در مناطق آمریکای شمالی و اروپا با نام My Hero One’s Justice شناخته خواهد شد؛ احتمالاً مجوزهای مربوط به انیمه‌های این سری مانع از عرضه این بازی با نام اصلی‌اش در بازار غرب شده است.

در کنار نام رسمی این بازی، شاهد انتشار چندین تصویر جدید از آن به همراه طرح‌های روی جلد پلتفرم‌های مقصدش و همچنینی تریلری به زبان انگلیسی هم هستیم. بازی My Hero One’s Justice در غرب برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. باندای نامکو در نظر دارد تا این بازی را در منطقه ژاپن، تنها بر روی دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ منتشر سازد.

متاسفانه شرکت باندای نامکو تاریخ انتشار نهایی بازی My Hero One’s Justice را اعلام نکرده است و تنها می‌دانیم که عرضه این بازی در سال جاری میلادی برنامه‌ریزی شده است.

بازی My Hero One’s Justice در جهانی جریان دارد که بیشتر مردم آن از قدرت‌های فوق بشری بهره می‌برند که به Quirks شهرت دارد. قهرمانان و خائنان دو گروه اصلی این بازی هستند که شما باید به عنوان بازیکن، حضور در یکی از این دو گروه را انتخاب کنید و برای عدالت بجنگید. شخصیت اصلی این بازی، دانش آموز جوانی به نام ایزوکو میدوریا (Izuku Midoriya) هست که از قدرت‌های خاص Quirks بی‌بهره است. در عوض دوستان وی از قدرت‌های تخریب‌کننده‌ای برخوردارند که در لحظات سخت، به او کمک بسیاری خواهند کرد. مبارزات این بازی بسیار پویاست و تصمیم‌گیری‌های زیادی را در طول داستان شاهد خواهیم بود.

همانطور که پیشتر اشاره شد، بازی My Hero One’s Justice در زمان نامشخصی در سال ۲۰۱۸ میلادی در بازار غرب بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد. از زیر می‌توانید تریلر انگلیسی این بازی را به همراه تصاویر آن مشاهده کنید:

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

 

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
نظرات

 1. دندون درد واقعا زجر اوره گفت:

  تریلر زیبایی بود حتما برای سوییچم تهیش می کنم

  1Thumb up 0Thumb down
 2. LIGHTNING گفت:

  انیمش که بی نظیر بود
  PLUUUS ULTRAAAAAA

  0Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت