مراتب قدردانی کارگردان God of War از تیم بازیگران و آهنگساز بازی

۲۳ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۵

امروز شاهد درخشش کریتوس بر تارک پلی استیشن ۴ بودیم.  با انتشار نمرات و نقدهای بازی مورد انتظار  God of War ، شاهد سرازیر شدن سیلی از نقدهای عالی، نمرات بالا و تعریف و تمجیدهای فعالان این حوزه از این بازی بودیم. نسخه نسل هشتمی God of War با گرفتن نمره ۹۴ از سایت متاکریتیک نوید یک شاهکار را می‌دهد.

به مناسب این موفقیت چشمگیر، کوری بارلوگ کارگردان God of War چهار پیام تبریک صمیمانه را در توییتر به اشتراک گذاشت و از بازیگران اصلی و آهنگساز این مجموعه قدردانی کرد. در این پیام‌ها بصورت جداگانه از کریس جاج (Chris Judge) در نقش کریتوس، از دانیله بیسوتی (Danielle Bisutti) در نقش مادر آترئوس و از سانی سولجیک (Sunny Suljic) در نقش آترئوس تشکر و قدردانی کرد. همچنین مراتب قدردانی خود را نسبت به بیر مک‌کری (Bear McCreary) آهنگساز این مجموعه  ابراز کرد. این آهنگساز در کارنامه خود آهنگسازی مجموعه‌هایی نظیر The Walking Dead, Agents of S.H.I.E.L.D., Outlander, Black Sails, Defiance, Constantine, 10 Cloverfield Lane, The Cloverfield Paradox را بر عهده داشته.

بارلوگ در این پیام‌های تبریک گفته:

[کریس جاج]، ما امروز یک کار بزرگ را انجام دادیم. از تک تک لحظاتی که صادقانه در این تجربه با خود به‌همراه آوردی قدردانی می‌کنم. تو برای ایفای این نقش حسابی از خودت مایه گذاشتی و از اینکه در این سفر با تو همراه بودم به خودم افتخار می‌کنم.

دانیله بیسوتی عزیز، تو بسیار قوی و صادقی و واقعا نیروی مادر طبیعت هستی. از اولین کلمه‌ای که در مصاحبه خود بر زبان آوردی مرا شگفت زده کردی و هر لحظه از اجرای تو در این پروژه مرا حیرت زده می‌کرد. از تو سپاس گزارم. من تا ابد طرفدار تو خواهم ماند. طرفداری که شانس همکاری با تو را به‌دست آورده بود.

خدای من [بیر مک‌کری]، تو برای من یک همکار فوق العاده بودی. من فکر میکنم در آن دنیا هم ما باهم همکار باشیم چون هر جمله‌ای که من شروع می‌کنم، تو خلاقانه آن را با موسیقی خود به پایان میرسانی. هیچ کلمه‌ای برای توصیف اثری که بر این بازی گذاشتی وجود ندارد. از تو ممنونم برادر!

پسر! [کلمه‌ای که کریتوس با آن آترئوس را خطاب می‌کند] میخواهم بدانی که به تو بسیار افتخار می‌کنم. ما در این چند ساله در مسیر سفری طولانی و سخت باهم همراه بودیم. تو چیز خاصی را به نقش آترئوس اضافه کردی. تو خود آترئوس هستی. یک بازیگر فوق العاده. از تو ممنونم.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید