گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تهیه‌کننده‌ی Code Vein به ساخت دنباله‌ی آن علاقه دارد

اخبار بازی ها
تهیه‌کننده‌ی Code Vein به ساخت دنباله‌ی آن علاقه دارد

شماره‌ی این هفته‌ی مجله‌ی فامیتسو به برخی از عناوین مورد انتظارمان پرداخته که Code Vein یکی از آن‌هاست و ظاهراً مراحل نهایی توسعه‌اش را طی می‌کند.

تهیه‌کننده‌ی Code Vein یعنی Keita Iizuka در گفت و گو با فامیتسو، تایید کرده که این عنوان تقریباً تکمیل شده و تیم سازنده در حال ایجاد بهبودها و تثبیت و به اصطلاح، پولیش کردن هرچه بیشتر آن است. وی اظهار داشته است که تیمشان تمام تلاش خود را می‌کند تا بازی را هرچه زودتر به انتشار برساند و طرفداران باید منتظر آن باشند. با توجه به صحبت‌های او، اگر این عنوان زودتر از تاریخی که انتظار داریم هم عرضه گردد، جای تعجبی نخواهد داشت.

علاوه بر این‌ها، Iizuka گفته است که علاقه دارد دنیای Code Vein را هرچه بیشتر به نمایش گذاشته و گسترش دهد و از این رو، به ساخت دنباله‌ای برای آن نیز مایل است. به عقیده‌ی این تهیه‌کننده، تیم سازنده می‌تواند از تمام دانسته‌ها و تجربیاتی که از نسخه‌ی اول به دست آورده‌اند، استفاده کرده و آن را با نسخه‌ی دوم بیش از پیش گسترش دهند.

Code Vein قرار است در تاریخ نامشخصی در سال جاری برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه گردد. طبق گفته‌های کارگردان این عنوان، گیم‌پلی آن تفاوت بسیاری با باقی عناوین اکشن نقش‌آفرینی دارد و سازندگان در تلاش هستند که تعادلی مناسب بین مبارازت و سرعت Dark Souls و بازی‌های هک‌ اند اسلش مانند Devil May Cry و حتی God Eater که بازی قبلی آن‌هاست، ایجاد کنند.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
برچسب ها،
نظرات

  1. aet گفت:

    گرافیک انیمه ای + داستان خون آشامی + محیط اتمسفریک + گیم پلی دارک سولز !
    آیا ایمان نمی آورید؟

    8Thumb up 2Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت