قول نینجا تئوری برای کمک به خیریه در صورت رسیدن فروش Hellblade به میزان مورد نظر

۲۲ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۶

نینجا تئوری استودیوی سازنده عنوان Hellblade پس از انتشار آن برای کنسول ایکس‌باکس وان اعلام کرده که اگر این بازی در عرضه یک هفته به فروش صد هزار نسخه‌ای برسد، آن‌ها مبلغ پنجاه هزار دلار به خیریه‌ها کمک خواهند کرد.

عنوان تحسین شده Hellblade امروز برای کنسول نسل هشتمی مایکروسافت یعنی ایکس‌باکس وان عرضه شد و استودیوی نینجا تئوری هم به همین مناسبت اعلام کرد که اگر این بازی به میزان فروش مورد نظر آن‌ها در عرضه یک هفته برسد، آن‌ها مبلغ قابل توجهی را برای کمک به خیریه در نظر خواهند گرفت. این استودیو در گذشته هم سابقه چنین فعالیت‌هایی را داشته و مبالغ زیادی را برای کمک به خیریه‌های مختلف صرف کرده که نشان می‌دهد این استودیو همواره به بیماران روانی توجه دارد و برای مداوای آن‌ها چقدر اهمیت قائل است.

عنوان Hellblade یک بازی اکشن است که داستان دختری به نام سنوآ را روایت می‌کند. سنوآ از بیماری روانی رنج می‌برد و این بیماری روانی همواره در مسیر پیدا کردن معشوقه، او را همراهی می‌کند. توسعه دهندگان این بازی توانسته‌اند با ایجاد صدا گذاری بی‌نقص و فضا سازی عالی بیماری روانی سنوآ را به بهترین شیوه ممکن به نمایش در آورند طوری که بازی‌بازان هنگام تجربه این بازی واقعا خود را با این مشکلات روانی درگیر می‌بینند. بیماری روانی سنوآ دلیلی شد تا نینجا تئوری برای درمان سایر بیماران روانی هم دست به کار شود و مبالغی را برای آنان در نظر بگیرد.

این بازی در سال گذشته برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر شد و در اواخر اسفند ماه سال گذشته هم صحبت‌هایی از احتمال عرضه شدن آن برای ایکس‌باکس وان مطرح شد. در فروردین ماه بود که به طور رسمی اعلام شد این بازی به کنسول نسل هشتمی مایکروسافت هم راه پیدا خواهد کرد و امروز هم همانطور که قول داده شده بود Hellblade در دسترس کاربران این کنسول قرار گرفت. مدتی پس از معرفی رسمی این بازی برای ایکس‌باکس وان، صحبت‌هایی مطرح شد که می‌گفت این بازی روی کنسول قدرتمند ایکس‌باکس وان ایکس از ۳ حالت گرافیکی مختلف بهره‌مند خواهد بود که شما می‌توانید با مراجعه به این آدرس اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست بیاورید. همچنین بعد از آن هم تریلری از این بازی روی کنسول ایکس‌باکس وان ایکس منتشر شد که شما می‌توانید از این آدرس این تریلر را مشاهده کنید.

توسعه دهندگان این بازی اعلام کرده‌اند که اگر Hellblade تا تاریخ هجدهم آوریل یعنی درست یک هفته دیگر موفق به فروش پنجاه هزار نسخه شود، آن‌ها بیست و پنج هزار دلار به خیریه کمک خواهند کرد و اگر به میزان فروش صد هزار نسخه‌ای برسد، نینجا تئوری مبلغ پنجاه هزار دلار به خیریه کمک خواهد کرد که واقعا مبلغ قابل توجه و زیادی است. همچنین این استودیو اعلام کرده که مبلغ مورد نظر برای کمک به انجمن بیماران ذهنی آمریکا در نظر گرفته شده است.

در اکتبر سال گذشته نیز نینجا تئوری مبلغی را به یک خیریه مشابه در بریتانیا اختصاص داد که به مناسب روز آگاهی از سلامت روان این کار انجام شد؛ به همین دلیل هم این بار این استودیو خیریه‌ای مشابه در آمریکا را در نظر گرفته است. همچنین خبرهای دیگری هم از این بازی به گوش می‌خورد که اشاره به این دارد که به‌زودی پشتیبانی از حالت HDR به نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو این بازی اضافه خواهد شد که ما به محض اطلاع از جزئیات این خبر شما را در جریان قرار خواهیم داد. در ادامه از شما دعوت می‌کنم که عکسی که نینجا تئوری در حساب رسمی خود در توییتر به منظور اعلام این خبر منتشر کرده را مشاهده کنید.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید