گیفت کارت
گیفت کارت

Nippon Ichi عنوان Closed Nightmare را معرفی کرد

۲۲ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۹

دوست داران سبک وحشت بقا این روزها در حال شنیدن خبرهای خوبی هستند که امروز هم در تکمیل این روزهای خوب، یک عنوان دیگر از این سبک توسط شرکت نرم‌افزاری Nippon Ichi معرفی شده که Closed Nightmare نام دارد.

در ماه ژانویه گذشته پروژه‌ای به نام Project Nightmare به عنوان هدف بعدی شرکت نرم افزاری Nippon Ichi معرفی شد تا روی آن آغاز به کار کند. از آن زمان به بعد دیگر اطلاعات زیادی از این بازی وحشت بقا به بیرون درز نکرد و سازندگان آن هم در خصوص آن اطلاعاتی به اشتراک نگذاشتند. حال به‌تازگی این بازی مرموز به طور رسمی معرفی شده و Closed Nightmare نام گرفته است که برای انتشار در تاریخ ۲۸ تیر سال جاری (نوزده جولای ۲۰۱۸ میلادی) در نظر گرفته شده است. البته  به نظر می‌رسد که این تاریخ، زمان انتشار بازی در کشور ژاپن باشد و تاریخ انتشار آن در غرب هنوز توسط سازندگان آن اعلام نشده است؛ البته این در حالتی است که نسخه‌ای غربی هم برای این بازی در نظر گرفته شده باشد.

همچنین Dengeki Playstation اطلاعات دیگری هم از این بازی منتشر کرده که نشان می‌دهد ستاره بازی Closed Nightmare یعنی ماریا کامیشیرو (Maria Kamishiro) زن جوانی است که به همراه یک خانم دیگر به اسم چیزورو (Chizuru) در یک موقعیت وحشت‌ناک گیر افتاده‌اند. کامیشیرو حافظه‌اش را از دست داده و همینطور استفاده از دست چپش هم منوط به انجام آزمایشی مرموز است که در آن باید برای بقا تلاش کند.

جز این‌ها اطلاعات دیگری از این بازی در دست نیست اما انتظار می‌رود که با توجه به ژاپنی بودن تیم توسعه دهنده، این بازی در کشور ژاپن با استقبال خوبی روبه‌رو شود. شما می‌توانید برای کسب آخرین اخبار از دنیای بازی‌های رایانه‌ای با گیمفا همراه باشید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید