گیفت کارت
گیفت کارت

تریلر رسمی Mega Man X Legacy Collection 1 + 2 منتشر شد

۲۲ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۳

سری Mega Man X در قالب مجموعه Mega Man X Legacy Collection 1 + 2 در ماه ژوئیه امسال برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. با مشاهده تریلر معرفی آن همراه ما باشید:

امروز کپکام اطلاعات جدیدی را در مورد Mega Man X Legacy Collection 1 + 2 به اشتراک گذاشت. براساس اعلام ناشر بازی، Mega Man X Legacy Collection 1 + 2 در تاریخ ۲۴ ژوئیه ۲۰۱۸ (۲ مرداد) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. این مجموعه شامل تمامی ۸ نسخه سری محبوب Mega Man X هستند.

عناوین مذکور بصورت فیزیکی و با قیمتی معادل ۳۹٫۹۹ دلار عرضه خواهند شد که هر یک از آن‌ها در دیسکی مجزا ارائه می‌شوند. لازم بذکر است اگر در نظر دارید بازی را برای کنسول سوییچ خود تهیه کنید، Mega Man X Legacy Collection 1 را بصورت فیزیکی برروی کارتریج دریافت کرده و برای Mega Man X Legacy Collection 2 کدی برای دانلود دیجیتالی به شما اختصاص داده خواهد شد. در نهایت اگر دوست ندارید تا عناوین مذکور را بصورت فیزیکی تهیه کنید و یا اینکه در نظر دارید تنها یکی از دو مجموعه را داشته باشید، می‌توانید آن‌ها را بصورت جداگانه و با مبلغی معادل ۱۹٫۹۹ دلار تهیه نمائید.

Mega Man X در ابتدا و در سال ۱۹۹۳ بعنوان سری فرعی عناوین محبوب Mega Man به بازار عرضه شد و آخرین نسخه از آن در سال ۲۰۰۴ تحت نام Mega Man X8 در دسترس قرار گرفت. همانطور که در ابتدای خبر اشاره شد، Mega Man X Legacy Collection 1 + 2 در تاریخ ۲۴ ژوئیه ۲۰۱۸ (۲ مرداد) منتشر می‌شود. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بازی را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید