تریلری از نقشه Dunkirk بازی Call of Duty: WWII منتشر شد

۲۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۸

به تازگی تریلری جدید از نقشه Dunkirk بازی Call of Duty: WWII منتشر شده است که ما را بیشتر با این نقشه آشنا خواهد کرد. جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب بخوانید.

در جریان عرضه بسته الحاقی The War Machine بازی Call of Duty: WWII، تریلرهایی جدید از نقشه‌های موجود در این بسته منتشر می‌شود. بعد از انتشار تریلر معرفی نقشه V2، حال شاهد معرفی نقشه Dunkirk بازی هستیم که به تازگی در دسترس کاربران بازی Call of Duty: WWII قرار گرفته است. به طور کلی این بسته الحاقی ۳ نقشه جدید را با عناوین V2، Dunkirk و Egypt با خود همراه دارد که هرکدام از ویژگی‌های خاص خود برخوردار هستند. از سویی دیگر یک بخش جدید برای قسمت زامبی بازی منتشر خواهد شد و حالت War، میزبان یک نقشه تازه خواهد بود.

در رابطه با نقشه Dunkirk باید توضیح دهیم، در مرکز این نقشه یک کشتی بزرگ وجود دارد که نبرد دو تیم اغلب در مرکز این نقشه و در کنار این کشتی اتفاق خواهد افتاد و شاهد درگیری‌های هیجان انگیزی هستیم. از سویی دیگر در بخش‌های کناری نقشه، ساختمان‌ها و بناهای مختلف و متعددی وجود دارد که تک‌تیراندازان بازی می‌توانند با رجوع به آن‌ها، محل خوبی را برای مخفی نگه داشتن خود پیدا کنند.

در حال حاضر بسته الحاقی The War Machine برای کنسول پلی استیشن ۴ در دسترس است. بعد از گذشت یک ماه این بسته برای دو پلتفرم رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد. اگر شما جزو افرادی باشید که سیزن پس این بازی را تهیه کرده‌اید، می‌توانید به صورت رایگان به آن دسترسی داشته باشید. در غیر این صورت بسته The War Machine با قیمت ۱۵ دلار برای خریداری جداگانه در دسترس خواهد بود.

در ادامه می‌توانید تریلر معرفی نقشه Dunkirk بازی Call of Duty: WWII را مشاهده کنید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰ | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰ | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید