گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

بازی Ghost Recon: Wildlands را این آخرهفته با %۶۷ تخفیف تهیه کنید

اخبار بازی ها
بازی Ghost Recon: Wildlands را این آخرهفته با %۶۷ تخفیف تهیه کنید

این هفته برای بازی Ghost Recon: Wildlands و کسانی که مشغول تجربه آن هستند، هفته بسیار شلوغ و مهمی خواهد بود.

امروز بازی Ghost Recon: Wildlands اولین به‌روزرسانی (پچ) خود را دریافت خواهد کرد. این پچ که با عنوان Wildlands’ year 2 of content شناخته می‌شود، علاوه بر رفع چندین باگ و اضافه کردن محتوای Ghost War در حالت PvE، یک ماموریت ویژه با شخصیت سم فیشر را نیز به بازی اضافه می‌کند.

این آخرهفته، دارندگان پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و کاربران رایانه‌های شخصی می‌توانند این عنوان را به‌رایگان تجربه کنند. همچنین محتوای Ghost War در حالت PvP و ماموریت ویژه Splinter Cell نیز به‌رایگان قابل دسترس خواهد بود.

بر اساس گزارش‌های شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft)، علاوه براینکه در آخرهفته می‌توانید بازی Ghost Recon: Wildlands را رایگان تجربه کنید، همچنین شما می‌توانید نسخه‌ اصلی (Standard)، نسخه Deluxe و نسخه Gold Editions را با %۶۷ تخفیف خریداری کنید. لازم به اشاره این نکته است که در پایان سال میلادی جاری %۶۷ تخفیف دوباره اعمال خواهد شد.

همان‌طور که اغلب آخرهفته‌ها تجربه بازی Ghost Recon: Wildlands رایگان می‌شود، در صورتی که دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان بخواهند بازی را رایگان تجربه کنند یا شامل %۶۷ تخفیف شوند، باید گیفت کارت Xbox Live Gold داشته باشند. این شرایط شامل حال دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ نمی‌شود. برای کاربران رایانه‌های شخصی نیز باید اعلام کنیم که آن‌ها می‌توانند در سرویس‌های یوپلی (Uplay) و استیم (Steam) بازی را به صورت رایگان تجربه کرده یا با %۶۷ تخفیف آن را تهیه کنند.

این تخفیف در تاریخ دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۲۳ آوریل ۲۰۱۸) به‌ پایان می‌رسد.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
نظرات

  1. Smoking Alien گفت:

    عجب تخفیف رندی

    9Thumb up 2Thumb down
  2. Milad-the-pc-gamer گفت:

    یکی از خسته کننده ترین بازی های عمرم, واقعا فکر میکردم متای این بازی ناحقیه ولی بعد از تجربش دیدم اصلا لذت بخش نیست بازیش. کاش به سبک همون نسخه future soldier میساختن و میدونستن همه ی بازیا نباید لزونا جهان باز بشن

    7Thumb up 17Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت