ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تریلری از نقشه V2 بازی Call of Duty: WWII منتشر شد

تریلر
تریلری از نقشه V2 بازی Call of Duty: WWII منتشر شد

اخیرا تریلری جدید از نقشه V2 بازی Call of Duty: WWII منتشر شده است که دارندگان بسته الحاقی جدید بازی می‌توانند آن را تجربه کنند. در ادامه جزئیات بیشتر خبر را مشاهده کنید.

بسته الحاقی The War Machine بازی Call of Duty: WWII، امروز منتشر خواهد شد و در دسترس خریداران و دارندگان سیزن پس مخصوص بازی قرار می‌گیرد. بسته الحاقی مذکور یک بخش جدید برای قسمت محبوب زامبی و یک نقشه برای حالت War با نام Operation Husky با خود همراه دارد. از سویی دیگر سه نقشه جدید با عناوین Dunkirk، Egypt و V2 در این محتوای دانلودی گنجانده شده است.

حال به تازگی استودیو اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games) یعنی سازنده بازی Call of Duty: WWII، تریلری جدید از نقشه V2 بازی منتشر کرده است. در حالی که دیگر نقشه‌های بازی وسیع‌تر و بزرگ‌تر هستند، این نقشه از محدوده کوچک‌تری برخوردار خواهد بود و به همین علت، مبارزات نزدیک ، پرسرعت و نفس گیر در آن جریان خواهد داشت. کاربران با مشاهده این تریلر جدید، می‌توانند برخی قابلیت‌ها و ویژگی‌های مخفی نقشه V2 را مشاهده کنند که در طول بازی و در حین تجربه بخش چندنفره بازی، کارآمد خواهد بود.

همان طور که گفته شد، بسته الحاقی The War Machine بازی Call of Duty: WWII امروز برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد. همچنین این محتوای دانلودی با فاصله زمانی یک ماهه، برای دو پلتفرم ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد. این بسته الحاقی برای خریداری جداگانه با قیمت ۱۵ دلار در دسترس خواهد بود. دارندگان سیزن پس بازی می‌توانند این بسته الحاقی را به صورت رایگان تجربه کنند.

تریلر جدید نقشه V2:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب
جستجو در سایت