تاریخ برگزاری رویداد بلیزکان ۲۰۱۸ مشخص شد

۲۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۲

چندی پیش تاریخ برگزاری رویداد بلیزکان ۲۰۱۸ توسط شرکت بزرگ بلیزارد اعلام شد. جزئیات بیشتر این خبر را می‌توانید در ادامه مطلب مطالعه کنید.

حتما باید بدانید که رویداد بلیزکان یکی از بزرگ‌ترین رویدادها در صنعت بازی‌های ویدئویی شناخته می‌شود و هر ساله کاربران و طرفداران بازی‌های شرکت بلیزارد، برای آغاز این رویداد لحظه شماری می‌کنند. زیرا در جریان مراسم بلیزکان، اطلاعات و جزئیات زیادی از بازی‌های این شرکت منتشر می‌شود. برای نمونه در رویداد بلیزکان ۲۰۱۷، اخبار و اطلاعات جدیدی از بازی‌های Hearthstone و World of Warcraft منتشر شد و البته دیگر عناوین این شرکت هم در مراسم مذکور حضور داشتند.

اکنون شرکت بلیزارد تاریخ برگزاری رویداد بلیزکان ۲۰۱۸ را مشخص کرده است. طبق اعلامیه جدید این شرکت، مراسم یاد شده در روزهای ۱۱ و ۱۲ آبان سال جاری در شهر آناهایم واقع در کالیفرنیا، برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان به حضور در این مراسم می‌توانند در روزهای ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت ماه بلیط‌های آن را با قیمت ۲۰۰ دلار خریداری کنند تا مجوز حضور آن‌ها در مراسم صادر شود. همچنین خریداران بلیط‌های بلیزکان ۲۰۱۸، به برخی محتویات و جوایز خاص در بازی‌های شرکت بلیزارد دسترسی پیدا می‌کنند.

از سویی دیگر اگر جزو افرادی هستید که امکان شرکت در این مراسم برای شما فراهم نیست، می‌توانید بلیط‌های مجازی رویداد مذکور را خریداری کنید تا از طریق یک نمایش زنده (livestreams)، این مراسم را تماشا کنید. در روزهای آینده اطلاعات بیشتری از چگونگی خرید بلیط‌های مجازی و قیمت‌های آن منتشر خواهد شد.

طرفداران می‌توانند برای اولین بار در افتتاحیه رویداد بلیزکان (BlizzCon Opening Week) شرکت کنند. این افتتاحیه در روزهای ۳ تا ۷ آبان ماه برگزار خواهد شد و طرفداران و علاقه‌مندان قادر خواهند بود تا مسابقات eSport را از طریق خریداری بلیط‌های مخصوص، از نزدیک تماشا کنند. در این افتتاحیه سری اول مسابقات World Championship Series Finals بازی StarCraft 2، مسابقات Arena World Championship Finals بازی World of Warcraft و مسابقات Global Championship Finals بازی Heroes of the Storm برگزار خواهد شد. همچنین سری نهایی مسابقات مذکور در جریان رویداد بلیزکان ۲۰۱۸ برگزار خواهد دشد.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید