گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

استودیوی Nightdive اطلاعاتی از مراحل بازسازی System Shock به اشتراک گذاشت

اخبار بازی ها
استودیوی Nightdive اطلاعاتی از مراحل بازسازی System Shock به اشتراک گذاشت

به تازگی جزئیات جدیدی از بازسازی عنوان System Shock منتشر شده است که شامل تصاویر داخل بازی، نمونه‌ای از موسیقی متن و جدول زمان بندی آن برای توییچ می‌شود.

به نظر می‌رسد که استودیوی نایت‌دایو (Nightdive Studios) به مسیر اصلی خود برای بازسازی System Shock که قول آن را به طرفدارانش داده بود، بازگشته است. آن‌ها گزارشی از پیشرفت‌هایی که طی ساخت این عنوان داشته‌اند را در صفحه کیک استارتر خود به اشتراک گذاشتند.

همانطور که گفته شد، جزئیات منتشر شده شامل تصاویر داخل بازی می‌شود که می‌توانید در انتهای این مطلب آن‌ها را مشاهده کنید. این تصاویر به ما نشان می‌دهند که چگونه استفاده از «آنریل انجین» طبق گفته سازندگان منجر به “عملکرد روان‌تر و بهبود ویژگی‌های بصری” بازی شده است. آن‌ها همچنین بخشی از موسیقی بازی را به عنوان نمونه به اشتراک گذاشتند و در ادامه به برخی از سوالات کاربران در صفحه دیسکورد خود پاسخ دادند.

برای اینکه طرفداران متقاعد بشوند که بازی مورد علاقه آن‌ها در مسیر درستی قرار گرفته‌ است، نایت‌دایو جدول زمان بندی استریم System Shock برای ماه جاری در توییچ را منتشر کرد که به صورت زیر است:

۱۱، ۱۸ و ۲۵ آوریل (۲۴ و ۲۹ فروردین، ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷): انجام بازی با حضور مدیر ارتباطات استودیو، کارلی میو (Karlee Meow).

۱۲ و ۲۶ آوریل (۲۵ فروردین، ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷): چگونگی توسعه بازی با حضور کریس منسل (Chris Mansell).

۲۷ آوریل (۷ اردیبهشت ۱۳۹۷): جلسه پرسش و پاسخ با حضور مدیر عامل استودیو، استفن کیک (Stephen Kick).

استودیوی نایت‌دایو برای افرادی که بیشترین کمک را به کمپین کیک استارتر System Shock بکنند، امکان تجربه بازی در اوایل سپتامبر ۲۰۱۸ (شهریور ۱۳۹۷) را فراهم خواهد کرد. با اینکه مراحل هنری ساخت این عنوان تا زمان گفته شده اتمام نخواهد یافت اما به صورت کامل می‌توان این بازی را تجربه کرد.

ماه گذشته، استودیوی نایت‌دایو اعلام کرد که آن‌ها مشکلات پیش آمده در روند ساخت بازی را پشت سر گذاشته‌اند و مسیر جدیدی برای تحقق یافتن قولی که به طرفداران مبنی بر بازسازی عنوان System Shock داده بودند را در پیش گرفته‌اند.

طبق کمپین کیک استارتر System Shock، این بازی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و مک منتشر خواهد شد. در حال حاضر تاریخ عرضه مشخصی برای این عنوان وجود ندارد اما انتظار خواهد رفت که سال ۱۳۹۹ (۲۰۲۰ میلادی) منتشر شود.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
نظرات

  1. milad.ps4.sony گفت:

    متاسفانه اخبار رو گیمفا دبر تر پوشش میده

    7Thumb up 8Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت