گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

بازی Casey Powell Lacrosse 18 تا یک هفته‌ی دیگر منتشر می‌شود

اخبار بازی ها
بازی Casey Powell Lacrosse 18 تا یک هفته‌ی دیگر منتشر می‌شود

پس از تاخیری کوتاه‌مدت، بالاخره استودیوی کراس (Crosse) انتشار بازی Casey Powell Lacrosse 18 برای رایانه‌های شخصی را تایید کرد. این توسعه‌دهنده‌ی مستقل تاریخ جدیدی برای انتشار عنوان فوق اعلام کرد.

به تازگی استودیوی کراس تاریخ انتشار جدیدی برای آخرین نسخه از سری عناوین Casey Powell Lacrosse اعلام کرد.

بنابر اعلام این استودیو، Casey Powell Lacrosse 18 در تاریخ ۲۸ فروردین (۱۷ آوریل ۲۰۱۸) منتشر خواهد شد. پیشتر اعلام شده بود این عنوان در اسفند سال گذشته (مارس ۲۰۱۸) منتشر می‌شود که سازندگان بازی برای ارائه کیفیت مناسب بازی بر روی پلتفرم‌های مختلف، تاریخ انتشار آن را به تاخیر انداختند.

در ابتدا قرار بود این بازی تنها برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شود. به تازگی اعلام شد که علاوه بر این دو پلتفرم، Casey Powell Lacrosse 18 برای رایانه‌های شخصی نیز از طریق استیم به صورت دیجیتالی در دسترس خواهد بود.

این بازی دنباله‌ای برای عنوان Casey Powell Lacrosse 16 که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد، خواهد بود. استودیو کراس توسعه دهنده این بازی است و استودیو بیگ‌ انت (Big Ant) حق انتشار آن را در اختیار دارد. Casey Powell Lacrosse 18 بر پایه‌ی نسخه پیشین که دو سال پیش منتشر شد ساخته‌ شده است. بخش‌های زیادی در گیم‌پلی بازی بهبود پیدا کرده‌اند. این تغییرات شامل بهبود کنترل جاخالی‌دادن‌، رویارویی، چوب و شوت‌زدن می‌شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می‌توانید به لیست نشان‌هایی که در بازی وجود دارند مراجعه کنید. در این لیست میزان کمیاب بودن و توضیحاتی در مورد هر نشان وجود دارد. Casey Powell Lacrosse 18 این ماه برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت