گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

به‌زودی بخش چندنفره بازی Final Fantasy XV به صورت جداگانه قابل تجربه است

اخبار بازی ها
به‌زودی بخش چندنفره بازی Final Fantasy XV به صورت جداگانه قابل تجربه است

به تازگی اعلام شده است که بخش چندنفره بازی Final Fantasy XV به صورت جداگانه هم قابل تجربه است. جزئیات بیشتر خبر را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

همان طور که اطلاع دارید سال گذشته شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) یک محتوای دانلودی با نام Comrades برای بازی Final Fantasy XV منتشر کرد که این محتوا، در واقع یک بخش چندنفره برای بازی اصلی بود. کاربران در این حالت با دیگر بازیکنان اتحادی تشکیل می‌داند و به‌وسیله آن به جنگ با دشمنان می‌رفتند.

حال به تازگی اسکوئر انیکس در جریان رویداد Pax East، اعلام کرده است که بزودی بخش چندنفره بازی Final Fantasy XV به صورت جداگانه هم قابل تجربه است و علاقه‌مندان به این بخش، می‌توانند بدون خریداری نسخه اصلی بازی آن را به صورت جداگانه دریافت و تجربه کنند.

همان طور که اشاره شد کاربران در محتوای دانلودی Comrades قادر خواهند بود تا با دیگر کاربران متحد شده و ماموریت‌های مختلفی را به پایان برسانند یا به شکار هیولاها بپردازند. همچنین در تابستان پیش رو محتویات دیگری برای این بازی منتشر خواهد شد. در این محتویات جدید چالش‌های متفاوتی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. البته دشمنان جدیدی هم از جمله Raid Boss‌ها، در این محتویات حضور خواهند داشت.

در حال حاضر محتوای جداگانه Comrades با قیمت ۲۰ دلار قابل خریداری است اما بازیکنان برای تجربه آن نیازمند خریداری نسخه اصلی بازی خواهند بود. هنوز مشخص نیست که این محتوا در چه زمانی به صورت جداگانه قابل تجربه خواهد بود اما سازندگان اعلام کرده‌اند که بزودی همه چیز مشخص می‌شود و قیمت این بسته الحاقی نیز اعلام خواهد شد.

در نهایت و در جریان پشتیبانی عالی سازندگان از عنوان Final Fantasy XV، اعلام شده است که استودیو اسکوئر انیکس در حال حاضر در حال کار بر روی یک کراس‌اور میان دو بازی Final Fantasy XV و Shadow of the Tomb Raider است. همچنین در سال ۲۰۱۹ چهار بسته الحاقی جدید برای این بازی منتشر خواهد شد که هر کدام از آن‌ها با محوریت شخصیت‌های آردین (Ardyn)، لونا (Luna)، آرنیا (Aranea) و ناکتیس (Noctis) معرفی شده است.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
نظرات

  1. Soliman گفت:

    واقعا منتظر قسمت انلاین این شاهکار بودم واقعا خبر خوشحال کننده ای بود

    1Thumb up 0Thumb down
  2. dexter123 گفت:

    لااقل برای اون هایی که بازی رو خریدن مجانی اش می کردن . همه بازی ها بخش استوری و آنلاین اشون باهم ارائه میشده . این که هر بخش رو جدا جدا بفروشن دیگه یک مدل روش جدید برای پول گرفتنه که امیدوارم الگو برای شرکت های دیگه نشه . همین طوری اش بازی ها ناقص به بازار عرضه میشن وای به حال این که آنلاین اش هم جدا باشه

    7Thumb up 1Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت