گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

کراس‌اور بازی‌ Final Fantasy XV با عنوان Shadow of the Tomb Raider

اخبار بازی ها
کراس‌اور بازی‌ Final Fantasy XV با عنوان Shadow of the Tomb Raider

در جریان رویداد شرقی Penny Arcade Expo 2018 شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) اعلام کرد که بازی Final Fantasy XV میزبان رویدادی از عنوان Shadow of the Tomb Raider خواهد بود.

طبق جدیدترین خبرهای منتشر شده در رویداد Penny Arcade Expo 2018 و پنل شرکت اسکوئر انیکس مشخص شد که در آینده، بازی Final Fantasy XV میزبان رویدادی از عنوان در دست توسعه خود یعنی Shadow of the Tomb Raider خواهد بود. اطلاعات دقیقی از این کراس‌اور منتشر نشده و تنها اعلام شده است که در آینده نزدیک اجرا خواهد شد. در پنل اختصاصی شرکت اسکوئر انیکس و بازی Final Fantasy XV این‌طور نوشته شده که این کراس‌اور “به‌ زودی (Coming Soon)” اجرا خواهد شد.

بازی Final Fantasy XV نسبت به کراس‌اور و رویدادهای مشابه غریبه نیست و این اولین باری نیست که شاهد این رویدادها در این بازی هستیم. از زمان عرضه شدن عنوان Final Fantasy XV، شاهد کراس‌اور این بازی با Assassin’s Creed بودیم که به مناسبت عرضه شدن جدیدترین نسخه این مجموعه برای رایانه‌های شخصی در دسترس عموم قرار گرفت. همچنین محتویاتی از بازی Half Life و عنوان Sims 4 نیز برای بازی عرضه شدند.

تنها اطلاعاتی که در رویداد Penny Arcade Expo 2018 منتشر شده، این است که یک کراس‌اور میان بازی‌های Final Fantasy XV و Shadow of the Tomb Raider صورت می‌گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر باید منتظر ماند.

عنوان Shadow of the Tomb Raider توسط شرکت اسکوئر انیکس که چندی پیش به صورت رسمی معرفی شد، در تاریخ ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ (۱۴ سپتامبر ۲۰۱۸) عرضه خواهد شد. همچنین شرکت اسکوئر انیکس اعلام کرده که در تاریخ ۷ اردیبهشت‌ ۱۳۹۷ (۲۷ آوریل ۲۰۱۸) اطلاعات بیشتری را از این بازی منتشر خواهد کرد.

لازم به اشاره این نکته است که چندی پیش چهار بسته الحاقی برای عنوان Final Fantasy XV معرفی شدند. در انتها باید گفت عنوان Final Fantasy XV در تاریخ سه‌شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ ( ۲۹ نوامبر ۲۰۱۶) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ و در تاریخ سه‌شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ (۶ مارس ۲۰۱۸) برای رایانه‌های شخصی عرضه شد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
نظرات

 1. 30nabhl گفت:

  آخه دنیاهاشون خیلی با هم فرق داره
  …….
  ولی خیلی واسه shadow of tomb raider منتظرم
  Rise of the tomb raider که شدیدا بهم چسبید
  یه تربلر درست و حسابی از نسخه بعدی منتشر نشده
  ولی از همین الان تاریخش معلومه
  یخورده واسم عجیبه
  الان زرت و زرت تریلر از soul calibur میاد ولی تاریخش معلوم نیس
  خدا کنه تاخیر نکنه

  2Thumb up 1Thumb down
 2. EDNER گفت:

  خلق دنیای ffxv و کاراکتر ناکتیس رو خیلی جاها داره تاثیر میزاره

  3Thumb up 1Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت