عنوان Disgaea 5 Complete ماه آینده برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

۱۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۹

در  تاریخ ۳ خرداد ماه ۱۳۹۶ (۲۷‌ می ۲۰۱۷ میلادی)، عنوان Disgaea 5 Complete که بهترین و آخرین نسخه از این نقش آفرینی ژاپنی و انحصاری سونی است، برای رایانه‌های شخصی معرفی شد. زمان زیادی از تاریخ مورد نظر گذشت تا اینکه امروز شرکت نیس آمریکا (NIS America) رسما این خبر را تایید کرد. Disgaea 5 Complete طبق صفحه استیم جدید خود، در تاریخ دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ (۷ می ۲۰۱۸ میلادی) برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

برای کسانی که با این عنوان آشنایی ندارند، Disgaea یک مجموعه نقش آفرینی ژاپنی تحسین شده بوده که دارای سیستم مبارزات نوبتی است. شما به عنوان بازیکن شخصیت‌ها را می‌سازید، آن‌ها را مجهز می‌کنید و به گروه‌های مخصوص خود می‌فرستید تا وارد مراحل داستانی پیچیده و سیاهچال‌های بی‌پایان بشوند. اگر تا الان سبک هنری بازی این نکته را لو نداده باشد، این مجموعه شهرت خود را بیش از هر چیزی مدیون ضد قهرمان‌ها، طنز تلخ و داستان‌سرایی پوچ‌گرایانه خود است.

Disgaea 5 به همراه شخصیت‌های متعدد و ویژگی‌هایی که برای اولین بار در این سری شاهد آن هستیم، به راحتی می‌تواند صدها ساعت از وقت شما را در اولین تجربه‌تان از این بازی به خود اختصاص دهد. به نوعی می‌توان گفت که Disgaea 5 پایان پذیر است اما اگر از علاقه مندان به سبک نقش آفرینی ژاپنی و یا حتی استراتژیک هستید، به هیچ عنوان دوست نخواهید داشت که شاهد تمام شدن آن باشید.

نسخه کامل Disgaea 5 شامل تمامی بسته‌های الحاقی که از زمان انتشار آن برای پلی‌استیشن ۴ منتشر شده است، خواهد بود. این بسته‌ها شامل هشت بخش داستانی مجزا به همراه چهار شخصیت جدید و سه کلاس متفاوت که از سری‌های قبلی به بازی اضافه شده‌اند، می‌شود. از آنجایی که این سومین نسخه از Disgaea است که برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود، انتظار می‌رود که مانند نسخه‌های گذشته شاهد وجود باگ‌های فراوان نباشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید