گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

بروزرسانی جدید Warhammer: Vermintide 2 درجه سختی بازی را کاهش می‌دهد

اخبار بازی ها
بروزرسانی جدید Warhammer: Vermintide 2 درجه سختی بازی را کاهش می‌دهد

استودیوی فت‌شارک (Fatshark) در آخرین بروزرسانی که برای عنوان Warhammer: Vermintide 2 منتشر کرده، حل مشکلات متعدد در رابطه با درجه سختی بازی را هدف قرار داده است.

بروزرسانی ۱٫۰۵ شامل ارتقاء هر پانزده شخصیت داستانی بازی و مقاوم‌تر شدن آن‌ها در مقابل دشمنان (Skaven و Chaos) می‌شود. لیست تغییرات هر شخصیت به قدری متنوع است که در این مطلب نمی‌گنجد اما می‌توان گفت که حول کاهش تضعیف دشمنان و افزایش قدرت بازی‌بازان می‌چرخد.

تغییرات اندکی در رابطه با دشمنان (Chaos) عنوان Vermintide 2 صورت گرفته است. قابلیت Cleave Hit Mass برای Marauderها تا ۲۵ درصد کاهش یافته و به این معنا است که مقاومت کمتری در برابر دشمنان نزدیک خود خواهند داشت. Blightstormerها و جادوگران Lifeleech از قابلیت Headshot Hitzone بهره‌مند خواهند شد. همچنین میزان سلامتی Blightstormerها به اندازه یک سوم کاهش خواهد یافت.

اساسی‌ترین تغییرات برای بازیکنان سطوح بالاتر در نظر گرفته شده و مربوط به آیتم‌های کمیاب و قدرت آن‌ها در درجه سختی Veteran به بالا است. پاداشی که در درجه سختی Veteran از صندوق‌ها دریافت می‌کنید از ۲۰۰ به ۳۰۰ امتیاز رسیده و به این معنا است که بازیکنان نیازی به بالا بردن درجه سختی برای ارتقای مهارت‌های خود پیدا نخواهند کرد. امتیازات درجه سختی Champion و Legendary نیز تغییری نکرده است.

همچنین صندوق‌های بیشتری برای آیتم‌های Veteran و Legendary در بازی گنجانده شده و درصد خطای آن‌ها به میزان چشمگیری کاهش یافته است.

شما عزیزان برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به این آدرس مراجعه کنید.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت