گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

گیم‌پلی ۱۷ دقیقه‌ای از Downward Spiral: Horus Station منتشر شد

تریلر
گیم‌پلی ۱۷ دقیقه‌ای از Downward Spiral: Horus Station منتشر شد

در جدیدترین تریلری که از گیم‌پلی عنوان Downward Spiral: Horus Station منتشر شده، ما به مناطق مختلفی از محیط‌های بازی سفر می‌کنیم و با بخشی از این بازی آشنا می‌شویم.

بازی Downward Spiral: Horus Station عنوانی است که درمورد گشت و گذار و اکتشاف است و شما باید خودتان قطعات مختلفی از داستان این بازی را در کنار هم قرار دهید. هم‌اکنون استودیوی ۳rd Eye تریلر جدیدی منتشر کرده که ما را با این بازی بیشتر آشنا می‌کند و نشانمان می‌دهد که این بازی دقیقا به چه شکلی روایت خواهد شد.

در این بازی بازی‌بازان به اکتشاف در Horus Station می‌پردازند و به حل معماهای مختلف بازی مشغول می‌شوند. همچنین بازی‌بازان باید با برخی از خطرات هم در محیط این بازی روبه‌رو شوند و یا از دست دشمنانی که آن‌ها را دنبال می‌کنند، فرار کنند. با این حال بازی‌بازان می‌توانند در این بازی فقط به تجربه داستانی آن بپردازند و با گشت و گذار در حالت اکتشافی (Explorer Mode) این بازی، از خطرات و مبارزات دوری کنند. این حالت مناسب کسانی است که فقط دوست دارند محیط‌های این بازی را اکتشاف کنند و دست به جست و جو در محیط‌های متنوع آن بپردازند تا به دور از هیچ خطری و با فکری باز، به کشف آیتم‌های مختلف در این بازی بپردازند.

در این تریلر جدید به گشت و گذار در محیط‌های بازی پرداخته می‌شود تا بازی‌بازان را بیشتر با این محیط‌ها آشنا کند و به آن‌ها درکی از محیط‌های متنوع Downward Spiral: Horus Station بدهد. یکی از جالب‌ترین و هیجان‌انگیز‌ترین چیز‌هایی که در این تریلر می‌تواند دید، عدم وجود نیروی جاذبه است که بازی‌باز را مجبور به گرفتن و نگه‌داشتن آیتم‌های مختلفی که در محیط هستند می‌کند. همچنین بازی‌بازان باید در این قسمت با گرفتن اجسام مختلف، به حرکت بپردازند که واقعا چالش برانگیز و جالب خواهد بود. همینطور معماها هم به این جاذبه صفر مربوط هستند و ارتباط نزدیکی به آن دارند.

شما می‌توانید تریلر ۱۷ دقیقه‌ای از گیم‌پلی این بازی را در ادامه به صورت آنلاین مشاهده کنید و یا با کیفیت‌های مختلفی که برایتان آماده کرده‌ایم، دانلود کنید. عنوان Downward Spiral: Horus Station در فصل بهار امسال برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

تماشای آنلاین ویدئو:

 

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴K

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت