اولین نمایش‌ کلی بازی بتل‌رویال crazy justice روی نینتندو سویچ

۱۵ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰

crazy justice اولین بازی بتل‌رویال است که بر روی نینتندو سویچ منتشر خواهد شد و سازندگان آن اولین نمایش کلی آن را روی نینتندو سویچ منتشر کرده‌اند.

استدیو  Black Riddles در سال گذشته سر‌انجام موفق شد که بودجه ساخت بازی بتل رویال خود با نام crazy justice را بدست آورد. این بازی بعد از عرضه به اولین بازی بتل رویال کنسول بسیار موفق نینتندو سوییچ تبدیل خواهد‌شد. سازندگان در ویدئو جدید خود اولین نمایش کلی بازی روی کنسول نینتندو سویچ را منتشر کرده‌اند. در این ویدئو ۲ دقیقه‌ای ما شاهد اجرای نرم و روان crazy justice روی نینتندو سویچ در حالت دستی هستیم. یکی از نگرانی‌های نسخه نینتندو سویچ این بازی عملکرد فنی آن روی این کنسول بود که به نظر می‌رسد تفاوتی با بقیه نسخه‌ها نخواهد داشت. در‌حالی که در این ویدئو نشان داده نمی‌شود اما نسخه نینتندو سویچ این عنوان دارای کیفیت HD بوده و از کنترل‌های حرکتی نینتندو سویچ برای بخش تیراندازی بازی استفاده خواهد کرد.

همچنین از قابلیت‌های مهم بازی می‌توان به ویژگی کراس‌ پلی بین نسخه‌های نینتندو سویچ، پی سی، ایکس باکس وان این عنوان اشاره کرد. این بازی همچنین سعی می‌کند با ارائه ۲۰قهرمان مختلف که هرکدام دارای قابلیت‌های شخصی سازی متنوعی می‌باشند،تجربه متفاوتی نسبت به بقیه بازی‌های معمول این سبک ارائه دهد. شما می‌توانید ویدئو منتشر شده از گیم‌پلی این عنوان بر‌روی نینتندو سویچ را در قسمت پایین مشاهده کنید.

بازی crazy justice  بر روی پلتفرم‌های پی سی، پلی استیشن۴، ایکس باکس وان، لینوکس ونینتندو سویچ در نیمه دوم سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد‌شد.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P |دریافت ویدیو با کیفیت ۴K |

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید