تریلری از مراحل بازسازی Fear Effect Reinvented منتشر شد

۱۴ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۹

استودیوی Sushee Games طی تریلری، بخش کوچکی از مراحل بازسازی عنوان Fear Effect Reinvented را با طرفداران به اشتراک گذاشت. با مشاهده آن همراه گیمفا باشید:

امروز استودیوی Sushee Games ویدیویی جدید از پروژه بازسازی عنوان Fear Effect Reinvented منتشر نمود که قرار است در سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه شود. این ویدیو روند بازسازی یکی از مکان‌های بازی اصلی Fear Effect را نمایش می‌دهد که در ابتدا و در سال ۲۰۰۰ برای کنسول پلی‌استیشن منتشر شده بود. در انتهای این نمایش نیز مقایسه‌ای بین صحنه بازسازی شده و عنوان اصلی خواهیم داشت.

وقایع Fear Effect در هنگ‌کنگ جریان دارد؛ جایی که به بازیکنان ماموریت داده می‌شود تا دختر گمشده رهبری را پیدا کنند. کاربران در این بازی کنترل سه شخصیت Deke ،Hana و Glas را در ماموریت‌های محول شده برعهده خواهند گرفت.

آقای بنجامین آنسوم (Benjamin Anseaume)، موسس استودیوی Sushee Games، در گذشته نیز اظهار داشتند که در این بازسازی اتمسفر و زوایای دوربین بمانند بازی اصلی حفظ شده و شاهد جلوه‌های بصری ارتقا یافته خواهیم بود. در ادامه می‌توانید ویدیوی منتشر شده را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p و نرخ فریم ۶۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید