بازی Wizard’s Symphony رسماً معرفی شد

۱۳ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۵

شرکت آرک سیستم ورکس (Arc System Works) امروز صبح با ارسال یک بیانیه مطبوعاتی از بازی Wizard’s Symphony برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ رونمایی کرد.

این بازی روز گذشته از طریق یک پخش زنده به نمایش گذاشته شده بود و تیزر آن هم در جریان روزهای قبلی منتشر گشته بود اما زمان معرفی رسمی آن نامشخص بود. ارسال بیانیه مطبوعاتی معرفی بازی Wizard’s Symphony صحت این خبر را تائید می‌کند و مشخص می‌سازد که با یک دروغ اول آوریل روبرو نبوده‌ایم.

این بازی یک عنوان دراماتیک، نقش‌آفرینی و متعلق به سری بازی‌هایی است که کار خود را از سال ۱۹۹۵ میلادی با عرضه بازی کلاسیک Wizard’s Harmony بر روی سگا و کنسول اصلی پلی‌اسیتشن آغاز کرده است. در حال حاضر و پس از گذشت ۲۰ سال، این مجموعه بازی بازگشته است که طراحی شخصیت‌های نسخه جدید آن توسط موو (Moo)، کسی که بر روی بازی Wizard’s Harmony کار کرده است، انجام می‌پذیرد.

در گالری زیر می‌توانید سه شخصیت اصلی این بازی یعنی آلتو (Alto)، اسپیکا (Spica) و مراک (Merak) را به همراه لوگوی رسمی این بازی و همچنین کاور نوستالژیک عنوان Wizard’s Harmony برای کنسول پلی‌استیشن را مشاهده کنید.

در حال حاضر هیچ تاریخ انتشار دقیقی برای بازی Wizard’s Symphony مشخص و اعلام نشده است و تنها می‌دانیم که این عنوان در سال جاری میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ وارد بازار خواهد شد. گفتنی است که بازی مورد بحث با قیمت ۶٫۸۰۰ ین به اضافه مالیات‌های مربوطه در زمان عرضه در کشور ژاپن در دسترس قرار خواهد داشت. بنابر اعلام توسعه دهنده بازی Wizard’s Symphony، به زودی شاهد انتشار اخبار و اطلاعات بیشتری در خصوص این بازی خواهیم بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید